Bramac Cool ochladí váš dům

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Bramac Cool ochladí váš dům

„Systém Bramac Cool je bez nadsázky převratnou novinkou. Jednotlivé produkty Bramac jsme sloučili do jednoho systému tak, že se podařilo zabránit přehřívání podkrovních místností v nejteplejších dnech v roce,“ Ing. Mareš ze společnosti Bramac. Systém je složen ze tří prvků, kterými jsou střešní tašky nové generace vyrobené technologií Star, reflexní fólie Clima Plus 2S a nadkrokevní izolace Bramac Therm. Střešní taška s technologií STAR se vyznačuje perfektně hladkým a vzhledově atraktivním povrchem. „Do povrchu tašky jsou integrované speciální pigmenty, které odrážejí třikrát více infračerveného záření než běžné tašky a snižují teplotu na spodní straně tašek až o deset stupňů,“ vysvětlil Ing.Mareš s tím, že tato technologie navíc přináší zvýšenou ochranu před usazováním nečistot a dlouhodobou ochranu původní barevnosti.

Druhou složkou systému Bramac Cool je vysoce reflexní fólie Clima Plus 2S, která odráží infračervené záření. Společně se třetí složkou, kterou je nadkrokevní tepelná izolace, tak účinně zabraňuje pronikání tepla do vnitřních prostor. „Základním principem je izolace bez tepelných mostů. Díky vynikajícím vlastnostem materiálu – PIR pěny – mají naše desky oproti jiným tepelně izolačním materiálům malou tloušťku. Tento systém tak zvětšuje prostor pod střechou a navíc umožňuje využít zajímavého působení dřevěného krovu jako estetického prvku v interiéru podkroví,“ poznamenal Ing. Mareš.

Bramac Cool tak účinně řeší problém, který znají všichni, kteří v horkých dnech pobývají v prostorech pod střechou. „Náš systém tak vlastně přináší úspory za energii vynaloženou na klimatizace a odvětrávání, protože horký vzduch do místnosti prostě nepustí,“ uzavřel Ing. Mareš.

www.bramac.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.