DŮM A ZAHRADA LIBEREC – největší stavební a zahradnická výstava v Libereckém kraji

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward DŮM A ZAHRADA LIBEREC – největší stavební a zahradnická výstava v Libereckém kraji

Termín konání: 23. – 26. května 2013

Místo konání: výstaviště LVT Liberec

Počet vystavovatelů: 213 (k 14. 5. 2013)

Čistá výstavní plocha celkem: 2 945 m2 (k 14. 5. 2013)

Předpokládaný počet návštěvníků: 25 – 30 tisíc návštěvníků (v roce 2011 – 20 297 návštěvníků)

Organizátor: DIAMANT EXPO spol. s r.o.

Manažerka výstavy: Irena Spilková (mob: 606 771 627)

Otevírací doba: Čt – So 09:00 – 18:00; Ne 09:00 – 16:00

Vstupné : 50,- Kč (plné vstupné)30,- Kč (děti do 15 let, studenti, důchodci)

Tematické zaměření:

Návštěvníci se mohou těšit na tradičně bohatou nabídku z oblasti stavby, zahrady a bydlení:

 • v stavební materiály
 • v rodinné domy
 • v dřevostavby
 • v nízkoenergetické stavby
 • v sádrokartonové a nátěrové systémy
 • v střešní krytiny
 • v komínové systémy
 • v vysušování zdiva
 • v vytápění a tepelná čerpadla
 • v krbová kamna
 • v okna a zasklívání lodžií
 • v dveře, schodiště, podlahy a podlahové krytiny
 • v finanční poradenství
 • v realitní kanceláře
 • v zahradnické a zahrádkářské potřeby
 • v květiny, okrasné dřeviny
 • v ovocné stromky
 • v cibuloviny
 • v hnojiva, postřiky
 • v služby pro zahrádkáře
 • v zahradní mechanizace
 • v zahradní nábytek, bazény
 • v garážová vrata
 • v nábytek – stylový, moderní, proutěný, ratanový, masivní, zahradní i teakový
 • v sedací soupravy a postele
 • v koupelny a kuchyně
 • v bytový textil a doplňky

Již poosmé společnost Diamant Expo představí Liberecku novinky v oblasti stavby, zahrady a bydlení.

Výstava „Dům a zahrada Liberec“ přináší návštěvníkovi ucelený pohled na moderní trendy pro stavbu a bydlení. Tradice a prestiž zařadila veletrh k nejoblíbenějším akcím svého druhu. Náš domov je místem, kde trávíme většinu času svého života. Vybrat správně jistě není lehké pro žádného z nás. Výstava „Dům a zahrada Liberec“ se Vám snaží tento nelehký úkol v maximální míře ulehčit. Můžeme Vám pomoci přenést Vaše sny do reality. Vystavovatelé – specialisté ve svém oboru, Vám svými radami jistě zjednoduší rozhodování v dnešní velké konkurenci. Výstava bude zahájena ve čtvrtek 23. 5. 2013.

Vstup na výstavu bude z Masarykovy ulice a z Tržního náměstí. Ve čtyřech veletržních dnech se představí přes 200 vystavovatelů z celé České republiky.

Pavilon „I“ , „F“, „E“

Pavilony „I“ , „F“, a „E“  patří k hlavním stavebním pavilonům. Představí se zde například společnosti, které nabízejí stále oblíbenější dřevostavby, nízkoenergetické domy na klíč, jako jsou Betonové stavby, Energy Sys, HK Dřestav, King house, Stavas, Leon wood…

Dále přední výrobci a dodavatelé stavebních materiálů, fasád a izolací. Za všechny zmíním firmy Wieneberger, Dobiáš, Brick&Cotto, Klinker,  Aizol, Zaizol

V těchto pavilonech naleznete řešení vytápění od topných čerpadel, solárních systémů až po krbová a kachlová kamna. Barna Therm, Elmatherm, Free-therm, LTG systémy, TCS systems, , ti všichni Vám pomohou v oblasti vytápění. Společnost TCS systems představí poprvé v ČR kvalitní tepelná čerpadla rakouské výroby značky IDM. Návštěvník zde nalezne ucelený přehled v oblasti úspor energií a alternativních zdrojů.

V letošním roce, zde v rámci projektu „Nová zelená úsporám“ návštěvník nalezne dvě poradenská centra. V pavilonu „I“ bude fungovat v rámci společnosti Tekato a v pavilonu „D“  nezisková společnost Euroregionu Nisa Trojzemí o.p.s., která zde po celou dobu veletrhu bude pořádat přednášky, na kterých se návštěvník dozví jak implementovat energetické programy, novátorská a úsporná řešení energetického hospodářství včetně mixu energetických zdrojů Euroregionu Nisa.

Uspokojí i ty, co teprve staví nebo se na to chystají. Rady a novinky z oblasti oken a dveří naleznou návštěvníci například v expozicích, Apis, Caroli, Eurookna P+P, Integra LB, AL plast,...

Návštěvníci zde najdou také firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, např.: různé druhy stavebních materiálů, zdiva, obklady a dlažby, střešní krytiny, zateplovací a komínové systémy, koupelny, okna, dveře, schody, podlahy, krby a topenářské firmy.

Po celou dobu výstavy bude probíhat „Velká jarní soutěž“. Návštěvníci mohou vhodit vyplněnou vstupenku do slosovacího osudí u pokladen na výstaviště.  V neděli 26. 5 ve 14 hod proběhne slosování o zajímavé ceny. Ceny darovali vystavovatelé výstavy „Dům a zahrada Liberec“. Hlavní cena soutěže je motorová sekačka v hodnotě 7 000,- Kč.

Ceny do soutěže věnovali společnosti:

Pavilony „D“ a „B“

Tradičně specializované pavilony na firmy z oblasti interiérů. Představí se zde výrobci a prodejci sedacího, ložního, obývacího, kuchyňského či dětského nábytku z různých materiálů.  Přes tradiční dřevo až po ratan, teak, plast,… Chybět nebudou ani podlahové krytiny. To vše zajisté uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

Můžeme se těšit na nabídku stylového nábytku od vystavovatelů, jako jsou  Chilko,  Kopa, No. 1 Family, čalouněného nábytku a sedacích souprav firem Boom nábytek, Ocelot. Vše, co souvisí s klidným spánkem, najdou návštěvníci na stánku společnosti Fyzio, Somme, Purtex, Eurotest.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře.  Zakoupit zde lze množství keřů, stromků, cibuloviny, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby, žebříky či skleníky.

Určitě neujdou naší pozornosti ani expozice garážových vrat a plotů zastoupených například firmou AZET Janoušek, Metalo, Lomax, Vojáček.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Návštěvníci veletrhu budou moci využít veletržní slevy, které připravují jednotliví vystavovatelé. Návštěvníci naleznou pod jednou střechou a v jednom termínu vše, co je zajímá z oboru bydlení, zhlédnou novinky a mohou získat důležité rady a informace z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ.

Pokud opravujete byt či dům, zvelebujete své hnízdečko, budujete – je tato výstava určena právě vám. Výstava „Dům a zahrada Liberec“ se koná ve dnech 23. – 26. 5. 2013 tradičně v areálu LVT výstaviště Liberec.

Výstava DŮM A ZAHRADA je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A ZAHRADA – výstava pro všechny, kteří bydlí!“, toto motto hovoří za vše a věříme tomu, že zde každý nalezne právě to, co ho zajímá.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

  Nezávazná poptávka

  Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

  Pole s označením * je nutné vyplnit.