KERAMICKÉ STROPY PRO ZDRAVÉ BYDLENÍ

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward KERAMICKÉ STROPY PRO ZDRAVÉ BYDLENÍ

Jednou z možností jsou oblíbené keramické stropní panely CZ-JW od firmy CZP stropy. Jsou vhodné pro výstavbu rodinných i bytových domů, průmyslovou výstavbu a další stavební účely. Keramické stropní panely CZ-JW jsou vhodným řešením pro váš projekt pokud potřebujete překlenout i velká rozpětí, zastropit členité prostory, nebo potřebujete vytvořit konzoly atypických tvarů.

Základní technické informace

Mezi hlavní výhody stropních panelů CZ-JW patří vynikající vzduchová a kročejová neprůzvučnost. Keramické panely mají také velmi pozitivní vliv na klima v budově a jsou vhodné pro alergiky a astmatiky. Můžeme jimi překlenout rozpětí až 8,1m a jejich únosnost je standardně navržena na min. dvojnásobek normových hodnot (od 3,00 – 10,00 kN/m2). Keramické panely jsou vždy navrhované na míru podle konkrétní projektové dokumentace, a proto každý dodávaný panel je originálem. Přesná individuální výroba umožňuje zastropení členitých prostor s minimalizováním dobetonávky. Snadno lze vytvářet také komínové výměny a větší otvory. Čelo panelu je možné podle projektové dokumentace upravit na jakýkoli úhel nebo půlkruh.

Panely se při montáži již nemusí nijak upravovat a díky tomu, že nesesychají, nevznikají v nich žádné praskliny. Moderní přístup k výrobě navíc umožňuje rychlou montáž na stavbě, která nezatěžuje prostorově staveniště a urychluje celý proces výstavby budovy. Panely jsou okamžitě únosné, což umožňuje bezprostředně provádět navazující stavební práce a zkracuje dobu výstavby objektu.

Přednosti keramických stropních panelů CZ-JW

Keramické stropní panely CZ-JW představují kvalitní stropní konstrukci uzpůsobenou přesně Vašim konkrétním požadavkům a potřebám stavby.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.