BAXI

Domů arrow_forward Partneři arrow_forward / arrow_forward BAXI
Název společnosti:
BDR Thermea (Czech republic) s.r.o.
Adresa:
Areál NepointPark, Okružní 1118 250 81 Nehvizdy
Telefon:

Činnost firmy:

Společnost BDR Thermea (Czech republic) s.r.o. nabízí pro tuzemský trh široký sortiment plynových kotlů BAXI, a to jak klasické atmosférické kotle v provedení závěsném nebo stacionárním, tak i úsporné kondenzační kotle.

Společnost BDR Thermea (Czech republic) s.r.o. nabízí pro tuzemský trh široký sortiment úsporných plynových kondenzačních kotlů BAXI, v provedení závěsném nebo stacionárním.  Nabízený typ kondenzačního kotle patří do modelové řady Luna Duo-tec+ a Nuvola Duo-tec+, která zahrnuje širokou paletu moderních a cenově dostupných závěsných kotlů. Řada kotlů začíná od výkonu 2,0 kW do 40 kW. Rozsah modulace je 1 : 7. Kotle jsou určeny k ohřevu topné vody pro ústřední teplovodní vytápění a k ohřevu pitné vody TV (dříve TUV – teplá užitková voda), a to buď v průtokovém provedení (deskovém výměníku) – typ Luna Duo-tec+, nebo v provedení se zabudovaným zásobníkovým ohřívačem (objem 40 litrů) – typ Nuvola Duo-tec+. Typová řada kotlů Luna Duo-tec+ kromě „kombi“ verzí nabízí i široký sortiment kotlů „pouze pro vytápění“ s možností připojení externího zásobníku (o objemu 100 až 160 litrů) se zabudovaným 3-cestným ventilem v základní ceně.

Kotle jsou vybavené velkým LCD displejem s podsvícením pro snadné ovládání. V základní ceně kotlů Luna a Nuvola Duo-tec HT je vestavěná ekvitermní regulace, která umožňuje řízení 1 topného okruhu s nízkou nebo vysokou teplotou a TV. Tento základní řídicí systém s ekvitermní regulací pracuje s venkovním čidlem Siemens QAC34. Pro zajištění přesnější regulace teploty uvnitř domu lze využít vhodně umístěného vnitřního teplotního čidla v referenční místnosti. Výhodou této řady kotlů je možnost využití, kromě drátového propojení s regulací kotle a teplotními čidly, i bezdrátovou komunikaci. V závislosti na typu umístění kotle a konkrétním požadavku klienta je možnost dodání buď děleného odkouření – zvlášť pro přívod spalovacího vzduchu a zvlášť pro odvod spalin (ø 80/80 mm), nebo souosého koaxiálního odkouření (ø 60/100 mm do 10 metrů nebo ø 80/125 mm do 20 metrů).

Kondenzační kotle Luna a Nuvola Duo-tec HT splňují podmínky přísné emisní třídy NOx5 dle EN 297- EN 483 – 0-70 mg/kWh.

Další součást sortimentu společnosti BDR Thermea (Czech republic) s.r.o. představují solární systémy. Dodáváme buď samostatné solární kolektory, nebo kolektory v sestavě s kotlem či bojlerem. Samozřejmostí je široká řada příslušenství.

Našim zákazníkům navíc poskytujeme poradenskou a projekční službu. Pro konečné uživatele jsme schopni zajistit kvalitní a snadno dostupný servis.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.