BRAMAC

Domů arrow_forward Partneři arrow_forward / arrow_forward BRAMAC
Název společnosti:
Bramac střešní systémy spol. s r.o.
Adresa:
Prosek Point – budova C Prosecká 855/68, 190 00 Praha 9
Telefon:

Činnost firmy:

Společnost Bramac střešní systémy spol. s r.o. je přední výrobce betonových střešních tašek v České republice. Dodává kompletní střešní systém zahrnující mimo betonových střešních tašek také keramickou krytinu, solární systémy, nadkrokevní tepelnou izolaci, okapové systémy a střešní doplňky a příslušenství sladěné v barvě, tvaru i funkčnosti.

Značka Bramac se v České republice stala symbolem kvality, spolehlivosti a jistoty. Spokojenost zákazníka díky kvalitě a servisu je filozií firmy od samého začátku. Pro dosažení tohoto cíle jsou vkládány nemalé prostředky i úsilí do vývoje a výroby. Díky tomu je prodej výrobků v takové kvalitě, která splňuje náročné požadavky všech zákazníků.
Střechy nabízí nejlepší ochranu, spolehlivou jistotu a sladěný vzhled pouze tehdy, pokud do sebe všechny díly optimálně zapadají. Bramac disponuje širokou nabídkou střešního příslušenství sladěného ve formě, funkci a barvě se střešní krytinou, která zahrnuje betonové a keramické střešní tašky, nadkrokevní tepelnou izolaci, solární systémy ozdobné prvky hřebene, pochozí prvky a pod.

Betonové střešní tašky Bramac – jsou vyráběny z vysoce kvalitních, přírodních surovin. Na rozdíl od jiných střešních krytin se pevnost betonových střešních tašek s časem zvyšuje a zajišťuje tak jejich dlouhou životnost a funkčnost. Výroba betonových tašek nezatěžuje životní prostředí. Nízký počet tašek na 1 m2 snižuje náklady na montáž. Pokládka je snadná díky tvarové přesnosti. Na betonové tašky Bramac je možné získat písemnou záruku 30 let na veškeré betonové prvky střechy a až 15 let na funkčnost střešního systému.

Keramické střešní tašky Bramac – jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin a propůjčují domovu klasický šarm, dojem přírodního tepla a jistoty. Bramac nabízí širokou paletu tvarů, povrchů a barev. Ekologičnost keramických tašek spočívá v jejich možnosti je recyklovat. Na keramické tašky Bramac je možné získat písemnou záruku 30 let na veškeré keramické prvky střechy a až 15 let na funkčnost střešního systému.

Střešní systémové příslušenství – nabízí propracované řešení každého detailu střechy. Ke každému modelu tašek Bramac existuje kompletní program originálních doplňků, barevně vyvážených s krytinou. Funkčnost příslušenství se ověřuje náročnými provozními zkouškami. Na střešní systémové příslušenství je možné získat písemnou záruku 10 neob 15 let na funkčnost střešního systému.

Nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm – je vysoce efektivní tepelná izolace, který výrazně redukuje tepelné ztráty střechou. Mezi její přednosti patří univerzálnost použití u novostaveb i rekonstrukcí, rychlá a snadná realizace, možná pokládka i bez bednění. Na nadkrokevní tepelnou izolaci lze získat písemnou záruku 15 let na fuknčnost střešního systému.

Solární systémy Bramac – představují ekologický zdroj energie. Spoří náklady na přípravu teplé užitkové vody nebo vytápění. V nabídce jsou solární kolektory nad střešní krytinu i integrované do střešní plochy. Bramac zajistí dodávku kompletních solárních sestav i profesionální servis při projektu a instalaci. Na solární systémy je možné získat písemnou záruku 15 let na funkčnost střešního systému.

Okapový systém Bramac – lze si vybrat ze dvou materiálů, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření. StabiCor M – je vyroben z ocelového pozinkovaného plechu s ochranou barevnou vrstvou a STaviCor P – z plně probarveného PVC. Montáž je jednoduchá a rychlá bez nutnosti pájení, nýtování či lepení. Okapový systém Bramac nepotřebuje náročnou údržbu. Na okapový systém je možné získat písemnou záruku 15 let na funkčnost střešního systému.

Servis – nepředstavuje pouze síť odborních obchodních zástupců, ale také technické poradenství, pomoc s výběrem obchodních a realizačních firem. Bramac nabízí bezplatný návrh prvků střešního pláště a okapů, bezplatný návrh nadkrokevní izolace BramacTherm včetně výpočtu kotvení a bezplatný návrh solárního systému včetně energetické bilance. www.bramac.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.