KERMI

Domů arrow_forward Partneři arrow_forward / arrow_forward KERMI
Název společnosti:
Kermi s.r.o.
Adresa:
Dukelská 1427, 349 01 Stříbro
Čechy: Ing. Vladimír Houdek:
Morava: Ing. Jaroslav Kopeček:
E-mail Čechy: Ing. Vladimír Houdek:
E-mail Morava: Ing. Jaroslav Kopeček:

Činnost firmy

Kermi, přední evropský výrobce a dodavatel v oboru vytápění, s více než 60 lety zkušeností na trhu. Inovátor s patentovanou technologií x2 pro moderní, energeticky efektivní tepelné systémy. Oceněn již podruhé Národní cenou kvality ČR.

Společnost Kermi s.r.o. se sídlem ve Stříbře se řadí mezi přední výrobce tepelné techniky. Cílem společnosti je dosáhnout maximálního souladu novátorských řešení, atraktivního designu, nejvyšší kvality, funkčnosti, komfortu a spolehlivosti v oblasti vytápění. Za tyto cíle byla společnost oceněna již podruhé vysoce významným oceněním „Cena EFQM za excelenci“. Kermi výrobky putují mimo Německo a ČR také do exportních zemí jako je Slovensko, Švýcarsko, Francie, Itálie a Rusko.

Kermi nabízí ucelený výrobní program od moderních a energeticky úsporných deskových otopných těles s inovativní a Kermi vlastní patentovanou technologií x2, až po designová a koupelnová otopná tělesa, konvektory, otopné stěny a plošné vytápění a chlazení. Kermi program je doplněn o program příslušenství a upevnění, splňující konformní předpisy VDI 6036, pro maximální jistotu a optimální celek. Pro usnadnění výběru typu radiátoru nabízí Kermi možnost jej zcela přizpůsobit podle individuálních nároků a speciálních požadavků na prostor.

Desková otopná tělesa

Desková otopná tělesa Kermi therm-x2 se vyznačují zvláště krátkou dobou ohřevu, poskytují maximum útulného tepla vyzařováním a díky patentované energeticky úsporné technologie x2 dosahují prokazatelného potenciálu až 11% úspory energie. Navíc jsou vhodné k provozu v moderních, energeticky účinných nízkoteplotních systémech, jako jsou tepelná čerpadla, kondenzační kotle nebo solární energie. Ideální jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce. Staré DIN radiátory je možné jednoduše a rychle vyměnit za Kermi nové moderní radiátory bez jakýkoliv náročných zednických a malířských prací.

Designová otopná tělesa

Kermi spojuje krásu s funkcionalitou. Široká nabídka otopných těles Kermi do koupelny i obytných místností – vyznamenaná mnoha renomovanými cenami za design. Možnost individuálního tvarování a zpracování činí z designových otopných těles Kermi atraktivní dekorační prvek v koupelnách i v obytných místnostech.

Konvektory

Tepelný komfort v elegantním provedení, ideální pro prostor před vysokými okenními plochami. Kermi dodává také atypická řešení, přesně přizpůsobená individuálním požadavkům a architektuře interiéru. Speciální provedení jako jsou např. zahnuté nebo vícenásobně zalomené konvektory.

Otopné stěny

Otopné stěny Kermi se prokazují jako dokonalá řešení v neobvyklých instalačních situací. Vyrábějí se na míru s přesností na milimetr – přesně podle průběhu zdi, upravené podle šikmé střechy, ohnuté nebo dokonce za roh.

Plošné vytápění / chlazení

Velkoplošné uvolňování tepla s vysokým podílem sálavého tepla a energeticky efektivním provozem v kombinaci s moderními nízkoteplotními systémy, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární ohřev – nabízí Kermi plošné vytápění / -chlazení bez jakéhokoli prostorového omezení. Systém podlahového vytápění x-net mohou nejen vytápět, ale také i chladit. Tímto poskytuje Kermi systém x-net příjemné a pohodové klima po celý rok nezávisle na ročním období.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.