R+R DŘEVOS

Domů arrow_forward Partneři arrow_forward arrow_forward R+R DŘEVOS
Název společnosti:
R+R Dřevos s.r.o.
Adresa:
Potoční 1094, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek
Mobil:

Činnost firmy:

Jsme na trhu poměrně novou firmou, přesto se naše zkušenosti a odborné znalosti, datují až do počátku devadesátých let. Pevné základy, které nám dávají jistotu úspěchu v silné konkurenci, jsme získali sloučením dvou silných partnerů, jejichž již samotná činnost byla vysoce ceněna zákazníky i odborníky v oboru.  Více než třináctiletá působnost společnosti Tesařství Kůrka, zase obohatila společnou činnost o neocenitelné zkušenosti v oblasti bednících systémů a montáží krovů. Spojením obou zavedených firem a hlavně odborníků s léty zkušeností a praktickými znalostmi, jsme se stali jedničkou na trhu v nabídce nízkoenergetických a pasivních domů.

Naším cílem je realizovat nízkoenergetické a pasivní bydlení s důrazem na respekt k životnímu prostředí a zároveň vysokou užitnou hodnotou a moderním designem, což dřevostavby maximálně splňují. Oblíbenost dřevostaveb všude po světě je všeobecně známá a v současné době jejich popularita stoupá i u nás. Realizaci dřevostaveb vidíme jako dobrou investici pro plnohodnotný život bez zbytečně vysokých nákladů na provoz. Dřevostavby realizované naší společností stojí na pevných základech zkušeností, kvalitního materiálu a ekonomických výhod pro naše klienty i další generace.

Součástí našich služeb je rovněž výroba originálního zahradního nábytku na míru nebo zahradní dětská hřiště s důrazem na atraktivitu dětských her a naprostou bezpečnost malých uživatelů. V případě zájmu nahlédněte do naší fotogalerie a nechte se inspirovat krásou dřeva a uměním našich mistrů.

Cílem naší firmy je kvalitně odvedená práce, spolehlivost v jednání s našimi klienty a jistota dodržení předem domluvených termínů. Naše práce je pro nás posláním a podle toho se také ke každé jednotlivé zakázce stavíme. Konečný účel každé stavby tak představuje radost nad dobře odvedenou prací a spokojený život našeho zákazníka.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.