XELLA

Domů arrow_forward Partneři arrow_forward / arrow_forward XELLA
Název společnosti:
Xella CZ, s.r.o.
Adresa:
Vodní 550, 66462, Hrušovany u Brna
Telefon:

Činnost firmy:

Tepelněizolační vlastnosti pórobetonu umožňují dosáhnout nízkoenergetického až pasivního standardu i s jednovrstvým zděním bez zateplení, S použitím masivní střechy z Ytongu lze zajistit celoroční tepelný komfort i bez klimatizace.

Pro zvýšené nároky na statiku a únosnost výrobce vyvinul vápenopískové tvárnice Silka splňují nejvyšší požadavky.  Nabízí také vlastní řešení pro vnitřní a vnější zateplení pomocí minerálních desek  Multipor, které vynikají tvarovou stálostí, nehořlavostí a zdravotní nezávadností. Řešení Ytong v kombinaci s produkty Silka a Multipor tak vyhovuje těm nejvyyšším   požadavkům norem v oblasti statiky, tepelné techniky, akustiky a požární ochrany.

Ytong – značka pro kompletní řešení stavby od projektu po realizaci

Kompletní stavební systém Ytong nabízí ucelené řešení pro ekonomicky i ekologicky šetrné stavění. Výrobce navíc poskytuje řadu odborných služeb, mezi něž patří poradenství při projektu, včetně jeho přepracování pro realizaci z Ytongu.

Úspora při stavění s Ytongem vzniká díky rychlosti výstavby a také snadné opracovatelnosti – materiál je téměř bezodpadový. Tepelněizolační vlastnosti Ytongu také umožňují dosáhnout nízkoenergetického až pasivního standardu i s jednovrstvým zděním bez zateplení. S použitím masivní střechy  Ytong pak lze zajistit celoroční tepelný komfort i bez klimatizace. Díky tomu stavby splňují i nároky na plánované normy dalšího snížení energetické náročnosti budov, které se dotknou i energie spotřebované na ochranu proti přehřívání.

Ekologické řešení spočívá v přírodním původu materiálu, který je zdravotně nezávadný od výroby po celý životní cyklus stavby včetně případné likvidace. I při téměř stoleté tradici si Ytong stále zachovává přírodní složení. Díky inovacím a zkušenostem se však Ytong vyvinul v unikátní stavební systém, umožňující mimořádně efektivní a ekonomické stavění, které je připraveno splnit veškeré nároky budoucích generací.

Stavění na principu skládačky

Stavění s Ytongem se podobá skládačce. Komponenty na sebe přesně navazují, proto je možné vytvořit opravdu homogenní hrubou stavbu, což je důležité pro výsledné tepelněizolační vlastnosti a celkové klima. Použití masivních střech z tohoto systému zabraňuje letnímu přehřívání a nahradí klimatizaci podkrovních prostor. Masivní strop kromě toho, že usnadní stavební práce, také tlumí zvuk při chůzi a rovněž přispívá k tepelné pohodě, protože akumuluje teplo. Do portfolia Ytongu patří také schody, zhotovené na míru podle vaší projektové dokumentace. Montáž tohoto prvku je rovněž velmi snadná a je okamžitě pochozí. Výrobce poskytuje také investorům i stavebním firmám poradenství od projektové fáze po výslednou realizaci. Kromě výpočtu materiálu a doporučení vhodného řešení je to i pomoc Ytong mistrů na stavbách například při zakládání rohů.

Poradenské služby – stavění s podporou odborníka

Techničtí poradci Ytongu nabízejí bezplatné výpočty materiálu a přepracování projektů pro realizaci z Ytongu. Doporučí vhodný materiál pro dosažení požadovaného energetického standardu, optimalizují nákupní ceny a doporučí prověřené stavebniny či zprostředkují vyškolenou firmu. Poradí si také s technickými dotazy i otázkami v oblasti energetických úspor.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.