Dřevostavby jsou stále oblíbenější

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Dřevostavby jsou stále oblíbenější

Ta je důležitá pro 89 procent zákazníků! Dřevostavbu dokážou některé firmy na českém trhu dodat do jednoho měsíce, bez ohledu na roční období. Druhým nejzajímavějším benefitem dřevostaveb jsou pro 71 procent zákazníků následné úspory za energie. Důležitým faktorem při výběru typu nemovitosti je také pořizovací cena. Třetina (31 procent) zákazníků považuje za velkou výhodu možnost čerpání dotací z programu Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám 2015, jenž podporuje výstavbu nových rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností, do kterých právě dřevostavby spadají. Tři čtvrtiny zákazníků se obávají toho, co by mohlo s dřevěným domem udělat vlhko a zda bude izolace funkční. Až 67 procent lidí váhá s dřevostavbou při rozhodování o konkrétním dodavateli kvůli životnosti a také z obav o funkční akustiku domu. Vlastnosti stavebních materiálů včetně dřeva mohou zájemci o nové bydlení prodiskutovat se zástupci dodavatelských společností na letošním mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH a souběžném specializovaném veletrhu FOR WOOD v Praze ve dnech 15.‒19. září 2015.

Na připravovaném souběhu veletrhů FOR ARCH a FOR WOOD se představí více než osm stovek společností, například dodavatelé dřevostaveb – A T R I U M , s. r. o., CELET, s.r.o., DOMY D.N.E.S. s.r.o., Haas Fertigbau Chanovice s.r.o., NEMA spol. s.r.o., RD Rýmyřov s.r.o. a dodavatelé materiálů – CIUR a.s., PALCO s.r.o., HPM TEC, s.r.o.

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.

Organizátoři si letos pro návštěvníky přichystali více než osm set expozic a bohatý doprovodný program. Lidé tak mohou navštívit několik odborných konferencí, přednášek a diskusí, ale i soutěž mladých kamnářů, live show architektů, anebo saunové ceremoniály.

Více informací najdete na
www.forarch.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.