DŮM A BYDLENÍ LIBEREC 2017

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward DŮM A BYDLENÍ LIBEREC 2017

Kdo zařizuje dům nebo byt, plánuje výměnu kotle, chce vylepšit své bydlení a nechce strávit dlouhé dny objížděním jednotlivých firem, má jedinečnou možnost. Po tři dny na jednom místě – nově v Home Credit Areně, najdete ucelenou nabídku a představí se zde společnosti nejen z Liberecké kraje, které působí v oblasti stavebnictví, bydlení a zahrady.

 

Přemýšlíte, jak si zkrášlit domov, zajímáte se o design a dekorace nebo chcete udělat radost svým blízkým? Potom si ve svém diáři zatrhněte termín 20. – 22. října 2017. Právě v tuto dobu totiž bude v Home Credit Areně probíhat veletrh, který byste si neměli nechat ujít. Respektive veletrhy dva.

 

Veletrh „Dům a bydlení Liberec“ nabídne návštěvníkům kompletní a ucelený přehled novinek z oblasti bydlení, aktuální trendy, nové technologie i materiály. K vidění zde budou různé styly nábytku, ale i dekorace do interiérů a mnoho dalšího.

 

Veletrh DŮM A BYDLENÍ je místem pro všechny, kdo plánují nákup nové sedací soupravy, stolu, židlí, postele, ale i topení, kamen, podlahy, oken…

 

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, na expozicích jsou připraveni ti největší odborníci, kteří Vám zodpovědí Vaše dotazy.

 

Uspokojíme i ty, co teprve staví nebo se na to chystají. Firma Donami, KS Servis, Dobiáš, Stavas nabízí nízkoenergetické domy, dřevostavby a střechy.

 

Rady ohledně vytápění a klimatizace naleznou návštěvníci v expozicích Barna Therm, OPOP, Master therm, IGT technik, Kovarson, Viadrus…Oblast vytápění je letos opravdu bohatě zastoupena. Sortiment infra vytápění najdeme například na stánku firmy Aqua-Program a nově u společnosti Xenylla.

Expozice prodejců krbů a kamen zastupuje paní Svatošová, Dragon JH

 

Druhá silná oblast na letošní výstavě DŮM A BYDLENÍ budou společnosti nabízející ložní povlečení a bytový textil. Elegantní i praktické ložní prádlo návštěvníkům nabídne Jahoda, Sanybet a Tanatex.

 

Za pozornost stojí také nabídka doplňků do našich domácností a bude zde i expozice, kde si můžete zakoupit vánoční ozdoby a vánoční dekorace.

 

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře.  Najdete zde i velké množství prodejců kotlů.

 

AUTOSALON LIBEREC – motoristická show

 

Myšlenka této akce je na jednom místě a v jeden čas porovnat různé značky aut a vybrat si to nejvhodnější pro svou osobu, rodinu, firmu.

Na co se můžete těšit? Prodejci osobních vozů z Liberce, přivezou novinky letošního roku. Celou modelovou řadu přiveze například Kia Motors a Ford.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Určitě bude zajímavá expozice společnost Pele.Si, prodejce vozů Mazda a Honda, vedle sebe bude stát model přes dvacet let starý a ten současný. Za dvacet let se hodně změnilo z estetického i technického úhlu pohledu. Automobil „pouhých“ dvacet let starý vypadá jako opravdový veterán.

Budou zde i skuteční veteráni, legendární japonské kabriolety i klasická anglická sportovní vozidla. Všechna byla zrestaurována v ČR

Muži se pokochají pohledem na čtyřkolové miláčky a ženy dostanou rady a inspiraci jak si zkrášlit domov.  Rezervujte si ve svém diáři termín 20. – 22. října 2017. Právě v tuto dobu totiž budou v Home Credit Areně probíhat veletrhy, které byste si neměli nechat ujít.

A ještě jedno lákadlo pro návštěvníky veletrhu. Každý, kdo si koupí vstupenku může soutěžit v rámci „Velká podzimní soutěže“. Ten, kdo vyplní zadní stranu vstupenky a vhodí ji do osudí u pokladny, bude moci vyhrát některou ze zajímavých cen.

 

Ceny do soutěže věnovali vystavovatelé veletrhu „Dům a bydlení Liberec“:

 

 

Bude připravena řada veletržních slev. Pod jednou střechou a v jednom termínu najdete vše zajímavé z oboru bydlení, zhlédnout novinky a získat důležité rady a informace ze čtyř stěžejních oborů – NÁBYTEK, STAVBA, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ. Motto výstavy je „Výstava DŮM A BYDLENÍ – výstava pro všechny, kdo bydlí!“. Výstavy „DŮM A BYDLENÍ“ a „AUTOSALON LIBEREC“ jsou dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu.

 

Po dobu tří dnů 20. – 22. 10. 2017 bude interiérový a exteriérový design a rychlá kola vládnout Home Credit Areně.

 

 

Termín konání: 20. – 22.10 2017

Místo konání: Home Credit Arena Liberec

VSTUP NA VÝSTAVU JE HLAVNÍM VSTUPEM – VSTUP A

Počet vystavovatelů: 124

Čistá výstavní plocha celkem: 1 987 m2

Organizátor: DIAMANT EXPO spol. s r.o.

 

Otevírací doba: 20. – 22. 10. 2017                  09:00 – 17:00

Vstupné: 60,- Kč            plné vstupné

40,- Kč            děti do 15 let, studenti,                                                                                                                      důchodci

 

Tematické zaměření výstavy Dům a bydlení Liberec:

nábytek – moderní, stylový, přírodní,…

sedací soupravy a postele

koupelny a kuchyně

podlahy a dveře

bytové doplňky

rodinné domy

vytápění a klimatizace

zahradnické a zahrádkářské potřeby

Tematické zaměření výstavy Autosalon Liberec:

osobní automobily

autopříslušenství

autopotahy

 

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.