DŮM A BYDLENÍ LIBEREC a AUTOSALON LIBEREC

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward DŮM A BYDLENÍ LIBEREC a AUTOSALON LIBEREC

Termín konání: 10. – 12. 10. 2014
Místo konání: výstaviště LVT Liberec
Počet vystavovatelů: 136
Čistá výstavní plocha celkem: 1 394 m2
Organizátor: DIAMANT EXPO spol. s r.o.

Otevírací doba: 10. – 11. 10. 2014 09:00 – 18:00
12. 10. 2014 09:00 – 16:00

Vstupné: 50,- Kč plné vstupné
30,- Kč děti do 15 let, studenti, důchodci

Tématické zaměření výstavy Dům a bydlení Liberec:
nábytek – moderní, stylový, přírodní,…
sedací soupravy a postele
koupelny a kuchyně
interiéry na klíč
podlahy a osvětlení
bytové doplňky
rodinné domy
vytápění a klimatizace
zahradnické a zahrádkářské potřeby

Tématické zaměření výstavy Autosalon Liberec:
Osobní automobily
Mini karavany
Minibusy
Autopříslušenství
Autopotahy

DŮM A BYDLENÍ LIBEREC – zde najdete inspiraci

Vrchol podzimní sezóny na výstavišti v Liberci je veletrh DŮM A BYDLENÍ.

Přemýšlíte, jak si zkrášlit domov, zajímáte se o design a dekorace nebo chcete udělat radost svým blízkým? Potom si ve svém diáři zarezervujte termín od 10. – 12. října 2014. Právě v tuto dobu totiž bude na libereckém výstavišti probíhat veletrh, který byste si neměli nechat ujít. Respektive v letošním roce dva veletrhy.

Veletrh „Dům a bydlení Liberec“ nabídne návštěvníkům kompletní a ucelený přehled novinek z oblasti bydlení, aktuální trendy, nové technologie i materiály. K vidění zde bude nejen designový, luxusní a stylový nábytek, ale i dekorace do interiérů a mnoho dalšího. Své aktuální kolekce zde budou prezentovat například firmy Honza nábytek, Boom nábytek, Ocelot,…

Veletrh DŮM A BYDLENÍ je místem pro všechny, kdo plánují nákup nové sedací soupravy, stolu, židlí, postele, ale i topení, kamen, podlahy, oken…

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, na expozicích jsou připraveni ti největší odborníci, kteří Vám zodpovědí Vaše dotazy.

Uspokojíme i ty, co teprve staví nebo se na to chystají. Firma RD Rýmařov, HK dřestav, Dobiáš, Stavas nabízí nízkoenergetické domy, dřevostavby a střechy.

Rady ohledně vytápění a klimatizace naleznou návštěvníci v expozicích Barna Therm, Likto, Master therm, Skácel solar, Pavlů complex, Kovarson, … Sortiment infra vytápění najdeme například na stánku firmy Aqua-Program. Společnost V systém elektro přiveze nový produkt pro vytápění rodinných domů – Kompletní Topení – kompletní set podlahového topení za bezkonkurenční cenu.

Expozice prodejců krbů a kamen paní Svatošové, M-krby, Dragon JH…

Vše, co souvisí s klidným spánkem, najdou návštěvníci na stánku společnosti Sanybet, Eurotest,… Elegantní i praktické ložní prádlo návštěvníkům nabídne Cimex.

Za pozornost stojí také nabídka doplňků do našich domácností. Společnost Vorwerk na výstavě Dům a bydlení, bude vystavovat zcela nový výrobek, který je uváděn na trh. Jedná se o Thermomix TM5.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Zakoupit zde lze množství keřů, stromků, cibuloviny, okrasné rostliny, ale i dřevoplastové terasy, žebříky…

AUTOSALON LIBEREC – motoristická show

Po delších úvahách jsme se rozhodli přidat do kalendáře výstav novou akci. Výstava Autosalon Liberec. Myšlenka této akce, na jednom místě a v jeden čas porovnat různé značky aut a vybrat si to nejvhodnější pro svou osobu, rodinu, firmu.

Co uvidíte? Na 30 vozů se představí v rámci prvního ročníku výstavy „Autosalon Liberec“. Mini karavany, minibusy, auto doplňky.

Představí se značky Kia, Mazda, Honda, Isuzu, Subaru, Citroen, Fiat, Suzuki. Dále zde bude Autobazar AAA AUTO je už 22 let jednička ve svém oboru. Prodej ojetých aut provozuje ve 35 autobazarech v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a Rusku.

Muži se pokochají pohledem čtyřkolové miláčky a ženy dostanou rady a inspiraci jak si zkrášlit domov. Rezervujte si ve svém diáři termín od 10. – 12. října 2014. Právě v tuto dobu totiž bude na libereckém výstavišti probíhat veletrh, který byste si neměli nechat ujít. Respektive v letošním roce dva veletrhy a navíc přehlídka židlí, které stojí za to vidět.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Protože slavíme deset let působení na libereckém výstavišti, rozhodli jsme se pro oslavu. Oslavu trošku netradiční formou. Připravili jsme pro návštěvníky velmi zajímavou akci – „Soutěž liberecká židle“. Výrobci, umělecké školy, designéři nám zapůjčily desítky židlí, prototypů a studií židlí a návštěvníci spolu s odbornou porotou budou hlasovat a vyberou nejhezčí židli. Jsou zde velmi zajímavé exponáty, které jen tak někde neuvidíte a určitě stojí za to je vidět.

A ještě jedno lákadlo pro návštěvníky veletrhu. Každý, kdo si zakoupí vstupenku může soutěžit v rámci „Velká podzimní soutěž“. Ten, kdo vyplní zadní stranu vstupenky a vhodí ji do osudí u brány na výstaviště, bude moci vyhrát zajímavou cenu.

Ceny do soutěže věnovali vystavovatelé veletrhu „Dům a bydlení Liberec“:

kompletní sadu Teplá Dlažba pro vyhřívání podlahy včetně regulace, topného kabelu a fixace pro plochu 0,8 – 1,3m2, výkon 160W
Novinky firmy V-systém severní Čechy:

1x Nákupní taška na kolečkách se sedátkem
1x sada keramických pánví zn. “De Gusto”
1x ionisator do interiéru;
1x sada rybích příborů;
3 x ilustrovaná dárková kniha “1000 nápadů a rad pro kutily”.

Kuchařka S Thermomixem hezky česky
Kuchařka Plnou parou vpřed
Plech na pečení baget

Filtr MTC 10 na dočištění a zlepšení chuťových vlastností pitné vody pomocí aktivního uhlí a stříbra v hodnotě 1498 Kč.

Dále bude připravena řada veletržních slev. Pod jednou střechou a v jednom termínu najdete vše zajímavé z oboru bydlení, zhlédnout novinky a získat důležité rady a informace ze čtyř stěžejních oborů – NÁBYTEK, STAVBA, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ a letos poprvé OSOBNÍ AUTOMOBILY . Výstava DŮM A BYDLENÍ a „AUTOSALON LIBEREC“ je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A BYDLENÍ – výstava pro všechny, kdo bydlí!“.

Po dobu tří dnů 10. – 12. 10. 2014 bude interiérový a exteriérový design a rychlá kola vládnout libereckému výstavišti.

www.diamantexpo.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.