DŮM A ZAHRADA 2016 – LOUNY

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward DŮM A ZAHRADA 2016 – LOUNY

Termín konání: 14. – 17. dubna 2016

Místo konání: výstaviště Louny

Počet vystavovatelů: 281 (k 9.4 2016)

Čistá výstavní plocha celkem: 4 038 m2 (k 9.4 2016)

Předpokládaný počet návštěvníků: 35 – 40tisíc návštěvníků

(v roce 2015– 35 219 návštěvníků)

Organizátor: DIAMANT EXPO spol. s r.o.

Manažerka výstavy: Štěpánka Portz (mob: 724 542 311)

Otevírací doba: 09:00 – 17:00

Vstupné: 60,- Kč plné vstupné

40,- Kč děti do 15 let, studenti, důchodci

Tematické zaměření:

Návštěvníci se mohou těšit na tradičně bohatou nabídku z oblasti zahrady, stavby a bydlení:

– zahradnické a zahrádkářské potřeby
– květiny, okrasné dřeviny
– ovocné stromky
– cibuloviny
– hnojiva, postřiky
– služby pro zahrádkáře
– zahradní mechanizace
– zahradní nábytek, bazény
– garážová vrata
– domy na klíč
– vysušování zdiva
– sádrokartonové a nátěrové systémy
– střešní krytiny

– vytápění a tepelná čerpadla
– krbová kamna
– komínové systémy
– okna a zasklívání lodžií
– dveře, schodiště, podlahy a podlahové krytiny
– nábytek – stylový, moderní, proutěný, ratanový, masivní, zahradní i teakový
– sedací soupravy a postele
– koupelny a kuchyně
– bytový textil a doplňky
– finanční poradenství
– realitní kanceláře

DŮM A ZAHRADA – největší květinový svátek na severu Čech

VÝSTAVA SLAVÍ 20TÉ NAROZENINY!!!

Veletrh „Dům a zahrada“ vstupuje do další sezony se vší parádou. Budeme slavit a to ve velkém, máme 15% nárůst výstavní plochy i počtu vystavovatelů.

Výstava „Dům a zahrada“ je aktuální přehlídkou novinek z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Všichni zahrádkáři, chalupáři, stavitelé, kutilové, prostě milovníci hezkého bydlení si přijdou na své při jarní prodejní akci, kde si mohou nakoupit sadbu, osivo, okrasné i užitkové rostliny, ovocné stromky, zahradní mechanizaci, zahrádkářské potřeby, ale nejen to. Připraveno je zde vše, pro vylepšení vašeho obydlí od podlahy až po střechu.

Vystavovatelé si pro návštěvníky připravili řadu slev a výhodných výstavních nabídek. V pavilonu „A“ bude k vidění realizace okrasné zahrada ve francouzském stylu pod názvem „ZELENÁ ROMANCE“.

Plocha lounského výstaviště je zcela zaplněna. Ve čtyřech veletržních dnech se představí na 300 vystavovatelů. Jarní DŮM A ZAHRADA obohatí desítky nových vystavovatelů. V letošním roce jsme zaznamenali nebývalí zájem firem zabývajících se vytápěním, izolacemi a stavebními materiály a samozřejmě zahradníky.

Pavilon „A“

Hlavní expozice v pavilonu „A“ se v letošním roce ujalo zahradnictví Tree-plant, které vám poradí, jak zrealizovat vaši zahradu. Najde zde inspiraci pro realizaci vaší zahrady. Dále se představí plno nováčků výstavy – Drogerie Pavlík, APPM trade, Jarolímek Bedřich – Elektro,…

Pavilon „B“

Společnost DDM zde po celou dobu bude mít poradnu, jak se starat o pokojové rostliny a bylinky.

Tradičně specializovaný pavilon na firmy prodávající a distribuující spotřební výrobky.

PRÁVĚ ZDE BUDE PROBÍHAT CHARITATIVNÍ AKCE – NAMALUJ OBRÁZEK A POMOŽ DAVÍDKOVI. Každé dítě může namalovat obrázek a tím se zúčastnit soutěže o zájezd do LEGOLANDU. Hlasovat budou návštěvníci výstavy, zakoupením hlasovacích lístků. Jeden hlasovací lístek bude v hodnotě 5,- Kč. Všechny vybrané finance darujeme těžce handicapovanému Davídkovi. Náš cíl je vybrat pro Davídka 50 000,- Kč a tím mu uhradit jeden rehabilitační pobyt.

Pavilon „C“

Také máte na jaře chuť něco změnit, vyměnit doma dekorace a dát Vašemu domovu nový styl? Máme pro Vás několik tipů na malé změny, které vykouzlí velký efekt. Jak na to? Přijďte do pavilonu C. Ložnici vám pomůže zútulnit firma Tanatex a do obývacího pokoje si pořiďte sedací soupravu u společnosti Golasowski, tapety od Wallvinil,…

Pavilon „D“

Stejně jako u předchozích ročníků obsadí expozice nábytku, vytápění a bytových doplňků. Můžeme se těšit na nabídku nábytku vystavovatelů, jako je firma Tomeš, Truhlářství Vlasák. Vše, co souvisí s klidným spánkem najdou návštěvníci na stánku společnosti Bezva spaní, která kromě dřevěného a kovového ložnicového nábytku, lamelových roštů a matrací nabízí i vodní postele.

Tradičně se zde představí výrobky firma Eisenhammer, Krby Pelant, Kotle Sýkora prodejce kamen, krbů a krbových vložek. Tyto společnosti vám poradí s vytápěním. Ten, kdo chystá rekonstrukci koupelny, by rozhodně měl navštívit stánek firmy koupelny Riegrovi, zabývajících se prodejem koupelnového vybavení, rekonstrukcemi koupelen a bytových jader. Doplňky do vaší domácnosti pořídíte na stánku Kvalita v kuchyni. Najde zde i společnost Felux – výrobce dekorativního nábytku, umělecké kovářství, nabízí zboží pro interiéry i zahradu.

Pavilon „E“

Zde najdete širokou nabídku nábytku do kuchyní, koupelen, ložnic, obývacích pokojů, to vše zajisté uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka. Návštěvník zde nalezne např. společnosti nabízející nábytek, jako jsou No. 1 Family, Nábytek Paul, Nábytek Kopa, Boom nábytek, Jílat, Nábytek Sultán… Českého výrobce ložního textilu společnost Cimex.

Pavilon „F“

Pavilon „F“ uspokojí ty, co teprve staví nebo se na to chystají. Postavit dům Vám pomůže společnost Fisherhouse, Sdružení Kočovský, Blachotrapez, … Určitě neujdou naší pozornosti ani expozice čističek odpadních vod zastoupených například firmou Ekona. A mnoho dalšího z oblasti stavby a rekonstrukce naleznete v pavilonu „F“.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Zakoupit zde lze množství keřů, stromků, cibuloviny, sazenic, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby a bazény. Dále zde naleznete firmy zabývající se tepelnými čerpadly, fotovoltaikou, stavebními materiály, bazény a jejich zastřešením.

Na webových stránkách společnosti Diamant Expo:

http://vystavy.diamantexpo.cz/pro-vystavovatele/seznam-vystavovatelu/seznam-vystavovatelu-2016/dum-a-zahrada-louny-2016/

naleznete kompletní seznam vystavovatelů.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Návštěvníci veletrhu budou moci využít veletržní slevy, které připravují jednotliví vystavovatelé. Návštěvníci naleznou pod jednou střechou a v jednom termínu vše, co je zajímá z oboru bydlení, zhlédnou novinky a mohou získat důležité rady a informace z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ.

Po celou dobu výstavy bude probíhat soutěž o hodnotné ceny. Návštěvníci vyplní zadní stranu vstupenky, kterou vhodí do osudí u pavilonu „A“ nebo u vstupu na výstaviště. V neděli 17. 4. 2016 ve 14 hod. proběhne slosování.

Ceny do soutěže věnovali společnosti:

Výstava DŮM A ZAHRADA je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A ZAHRADA – výstava pro všechny, kteří bydlí!“, toto motto hovoří za vše a věříme tomu, že zde každý nalezne právě to, co ho zajímá a navíc za výhodné výstavní ceny.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.