DŮM A ZAHRADA 2019

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward DŮM A ZAHRADA 2019

Termín konání: 18. – 21. dubna 2019
Místo konání: výstaviště Louny
Počet vystavovatelů: 281 (k 9.4 2019)
Čistá výstavní plocha celkem: 3 915 m2 (k 9.4 2019)
Předpokládaný počet návštěvníků: 35 – 40tisíc návštěvníků (v roce 2018– 37 196 návštěvníků)
Organizátor: DIAMANT EXPO spol. s r.o.
Manažerka výstavy: Štěpánka Portz (mob: 724 542 311)
Otevírací doba: 09:00 – 17:00

Vstupné: 70,- Kč plné vstupné / 50,- Kč děti do 15 let, studenti, důchodci / 210,- Kč rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)

Tematické zaměření:

Návštěvníci se mohou těšit na tradičně bohatou nabídku z oblasti zahrady, stavby a bydlení:

DŮM A ZAHRADA – největší květinový svátek na severu Čech

VÝSTAVA PLNÁ KVĚTIN, VŮNÍ, JARA!!!

Veletrh „Dům a zahrada“ vstupuje do další sezony se vší parádou. Jarní veletrh je jistotou na výstavišti v Lounech. Výstava „Dům a zahrada“ přináší novinky z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Všichni zahrádkáři, chalupáři, stavitelé, kutilové, prostě milovníci hezkého bydlení si přijdou na své při jarní prodejní akci, kde si mohou nakoupit sadbu, osivo, okrasné i užitkové rostliny, ovocné stromky, zahradní mechanizaci, zahrádkářské potřeby, ale nejen to. Připraveno je zde vše, pro vylepšení vašeho obydlí od podlahy až po střechu.

Vystavovatelé si pro návštěvníky připravili řadu slev a výhodných výstavních nabídek. Plocha lounského výstaviště je zcela zaplněna. Ve čtyřech veletržních dnech se představí přes 270 vystavovatelů. Jarní výstavu DŮM A ZAHRADA obohatí desítky nových vystavovatelů z oborů zahrady i stavby.

Pavilon „E“

Je zaměřen především na interiéry, široce zastoupeny jsou především výrobci postelí a ložnic. Nově se zde představí například společnost Čendulka s šicími stroji pro domácí i profesionální účely, galanterii, potřeby pro háčkování, šití a patchwork,…Společnosti Cimex a Sanybet zde nabídnou bytový textil a povlečení.

Pavilon „F“

Pavilon „F“ uspokojí ty, co teprve staví nebo se na to chystají a řeší vytápění svého obydlí. Představí se zde například společnosti BHT, Nitton trading, Anos. Novinkou v tomto pavilonu je špička v oboru elektrických vozidel v ČR. Přivezou širokou nabídku vozidel, včetně proslulé “multikáry” s tichým a ekologickým chodem.

Pavilon „D“

I tento pavilon letos bude zaměřením především jako stavební a topenářský pavilon.

Představí se zde firmy Eisenhammer, Želetavská kamna, prodejci kamen, krbů a krbových vložek. Tyto společnosti vám poradí s vytápěním. Jdete moderní cestou vytápění? Na stánku Mazura, T.W.I., získáte informace k tepelným čerpadlům, u firmy Timco na peletové vytápění. Ten, kdo chystá rekonstrukci koupelny, by rozhodně měl navštívit stánek firmy koupelny Riegerovi, zabývajících se prodejem koupelnového vybavení, rekonstrukcemi koupelen a bytových jader. Doplňky do domácnosti pořídí na stánku Kvalita v kuchyni.

A celý nový dům pro Vás postaví Hotes, Sdružení Kočovský,…

Novinkou tohoto pavilonu je VAPALUG IN, výrobce obkladů z masívního dřeva ve 3D designu. Nabízí velice rychlou, efektivní dekoraci pro změnu vašeho interiéru.

Pavilon „C“

Také máte na jaře chuť něco změnit, vyměnit doma dekorace a dát Vašemu domovu nový styl? Máme pro Vás několik tipů na malé změny, které vykouzlí velký efekt. Jak na to? Přijďte do pavilonu C.

Pavilon „B“

Společnost DDM zde po celou dobu bude mít poradnu, jak se starat o pokojové rostliny a bylinky.Tradičně specializovaný pavilon na firmy prodávající a distribuující spotřební výrobky.

Pavilon „A“

To nejlepší nakonec. Pavilon A je plný novinek.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Zakoupit zde lze množství keřů, stromků, cibulovin, sazenic, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby a bazény. Dále zde naleznete firmy zabývající se tepelnými čerpadly, fotovoltaikou, stavebními materiály.

Dále se zde představí největší výrobce okenních parapetů a schodových dílců v ČR společnost TOPSET.o 38 zahradníků – pěstitelů květin, cibulovin, skalniček, letniček, balkonovek, růží, rododendronů, keřů, stromků, sazenic, bylinek, sukulentů, orchidejí a tropických rostlin, trvalek,..o 22 výrobců a prodejců kotlů, krbů, kamen, tepelných čerpadel, solárních panelů,…o Téměř 300 firem na 4 000 m2 výstavní plochy

Na webových stránkách společnosti Diamant Expo www.vystavydiamantexpo.cz naleznete kompletní seznam vystavovatelů:

http://www.vystavydiamantexpo.cz/pro-vystavovatele/seznam-vystavovatelu/dum-a-zahrada-louny/

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Návštěvníci veletrhu budou moci využít veletržní slevy, které připravují jednotliví vystavovatelé. Návštěvníci naleznou pod jednou střechou a v jednom termínu vše, co je zajímá z oboru bydlení, zhlédnou novinky a mohou získat důležité rady a informace z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ. Vzhledem k tomu, že se výstava koná v termínu velikonoc, oslovili jsme řemeslníky a v rámci výstavy budou probíhat i Velikonoční trhy. Kdo si bude chtít na polední chvíli koupit velikonoční dekoraci, pomlázku, kraslice, bude mít určitě z čeho vybírat. Tématem výstavy je Ekodomov. Po celou dobu výstavy bude probíhat poradenství, jak sbírat a zpracovávat organické zbytky v domácnostech, ve firmách, ve školách i v obcích. Jak odpovědně a udržitelně pečovat o půdu a jak recyklovat. Po celou dobu výstavy bude probíhat soutěž o hodnotné ceny. Návštěvníci vyplní zadní stranu vstupenky, kterou vhodí do osudí na informačním centru před pavilonem „A“ nebo u vstupu na výstaviště. V neděli 21. 4. 2019 ve 14 hod. proběhne slosování.

Ceny do soutěže věnovali společnosti:

Čendulka – šicí stroj v hodnotě 4 000,- Kč

Výstaviště se snažíme neustále zvelebovat, v loňském roce byla dokončena rekonstrukce hlavního pavilonu A a v letošním roce proběhly úpravy na venkovních prostorech. Bylo vysazeno přes sto nových stromů, v areálu jsou nové lavičky, dětské hřiště, kde si malý návštěvníci mohou na chvilku odpočinout.

Výstava DŮM A ZAHRADA je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A ZAHRADA – výstava pro všechny, kteří bydlí!“, toto motto hovoří za vše a věříme tomu, že zde každý nalezne právě to, co ho zajímá a navíc za výhodné výstavní ceny.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.