DŮM A ZAHRADA LIBEREC 2015

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward DŮM A ZAHRADA LIBEREC 2015

Termín konání: 21. – 24. května 2015
Místo konání: výstaviště LVT Liberec
Počet vystavovatelů: 187 (k 14. 5. 2015)
Čistá výstavní plocha celkem: 2 428 m2 (k 14. 5. 2015)
Předpokládaný počet návštěvníků: 20 – 25 tisíc návštěvníků (v roce 2014 – 17 520 návštěvníků)
Organizátor: DIAMANT EXPO spol. s r.o.
Manažerka výstavy: Irena Spilková (mob: 606 771 627)
Otevírací doba: Čt – So 09:00 – 18:00, Ne 09:00 – 16:00

Vstupné : 60,- Kč plné vstupné , 40,- Kč děti do 15 let, studenti, důchodci

Návštěvníci se mohou těšit na tradičně bohatou nabídku z oblasti stavby, zahrady a bydlení:

DŮM A ZAHRADA LIBEREC- největší stavební a zahradnická výstava v Libereckém kraji

Již po jedenácté společnost Diamant Expo představí Liberecku novinky v oblasti stavby, zahrady a bydlení.

Přijďte se ZDARMA poradit o energetických úsporách pro váš dům a dotačním programu Zelená úsporám.
Vyměňte si zdroj vytápění za nový moderní nebo zateplete svůj domek s 30-60ti procentní dotací, jak na to vám poradíme na stánku společnosti TEKATO v PAVILONU I.

V rámci veletrhu proběhne v sobotu 23. 5. 2015 „Přednáškový den nejen k NZÚ“. Návštěvníci veletrhu se budou moci v tento den zúčastnit přednáškového programu věnovaného zateplování domů, využití moderních způsobů vytápění, využití obnovitelných zdrojů energie, život v pasivním domě a taktéž Nové Zelené Úsporám. Po celý den bude bezplatně k dispozici energetický poradce MPO ze střediska EKIS. „Přednáškový den“ zaštiťuje Asociace energetických specialistů a společnosti Energysim a Atrea.

Jedinečný „Dětský den“ proběhne v rámci výstavy „Dům a zahrada“. V neděli 24. 5. zde vyroste westernová farma. Staň se dětským farmářem, podoj si svou krávu, zpracuj mléko, semel si mouku, upeč chléb,…. a mnoho dalšího, zde bude připraveno pro naše nejmenší na ploše 400m2.

Pro děti bude připravena tvořivá dílnička v pavilonu B, kde si budou moci vyzkoušet malovaní na sklo, dřevěné obrázky nebo na tričko.

Kromě pohledu na krásné exponáty se budete moci pokochat i pohledem na krásná těla. Taneční skupina TAKT vystoupí ve čtvrtek v 15:00 a v 16:00 hod. V pátek a v sobotu v 15:00 hod a neděli v 10:30hodin.

V pavilonu „I“ bude mít opět svůj stánek časopis „Receptář“, který měl na minulé výstavě obrovský úspěch.

Výstava „Dům a zahrada Liberec“ přináší návštěvníkovi ucelený pohled na moderní trendy pro stavbu a bydlení. Tradice a prestiž zařadila veletrh k nejoblíbenějším akcím svého druhu. Náš domov je místem, kde trávíme většinu času svého života. Vybrat správně jistě není lehké pro žádného z nás. Výstava „Dům a zahrada Liberec“ se Vám snaží tento nelehký úkol v maximální míře ulehčit. Můžeme Vám pomoci přenést Vaše sny do reality. Vystavovatelé – specialisté ve svém oboru, Vám svými radami jistě zjednoduší rozhodování v dnešní velké konkurenci. Výstava bude zahájena ve čtvrtek 21. 5. 2015.
Vstup na výstavu bude z Masarykovy ulice a z Tržního náměstí. Ve čtyřech veletržních dnech se představí na 200 vystavovatelů z celé České republiky.

Pavilon „I“, „E“

Pavilony „I“ a „E“ patří k hlavním stavebním pavilonům. Představí se zde například společnosti, které nabízejí stále oblíbenější dřevostavby, nízkoenergetické domy na klíč, jako jsou D.E.E.D., Wienerberger cihlářský průmysl , Energy Sys, HK Dřestav, Stavast,…

Dále přední výrobci a dodavatelé stavebních materiálů, fasád a izolací. Za všechny zmíním firmy Wienerberger cihlářský průmysl, Dobiáš, Blachotrapez, Pur izolace, Zaizol…

V těchto pavilonech naleznete řešení vytápění od topných čerpadel, solárních systémů až po krbová a kachlová kamna. Free Therm, Mastertherm, 3ktop, LTG systémy, Kamna kotle krby Svatošová, , ti všichni Vám pomohou v oblasti vytápění. Společnost Tekato a poradenské středisko EKIS, poradí jak zažádat o Zelenou úsporám, využít solární energii, moderní způsoby vytápění. Návštěvník zde nalezne ucelený přehled v oblasti úspor energií a alternativních zdrojů.

Pavilony „D“ a „B“

Tradičně specializované pavilony na firmy z oblasti interiérů. Představí se zde výrobci a prodejci sedacího, ložního, obývacího, kuchyňského či dětského nábytku z různých materiálů. Přes tradiční dřevo až po ratan, teak, plast,… Chybět nebudou ani podlahové krytiny. To vše zajisté uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.
Můžete se těšit na nabídku stylového nábytku od vystavovatelů, jako jsou Chilko Vladimír, Fa Kopa, čalouněného nábytku a sedacích souprav firem Boom nábytek, Ocelot international,… Vše, co souvisí s klidným spánkem, najdou návštěvníci na stánku společnosti Sanybet a Eurotest.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Vystavovatelé nabídnou velké množství keřů, stromků, cibuloviny, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby či žebříky.
Určitě neujdou Vaší pozornosti ani expozice garážových vrat a plotů zastoupených například firmou AZET Group, Metalo, Lomax.

Výstava uspokojí i ty, co teprve staví nebo se na to chystají. Rady a novinky z oblasti oken, dveří, podlah, ale i zahrady.

Návštěvníci zde najdou také firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, např.: různé druhy stavebních materiálů, zdiva, obklady a dlažby, střešní krytiny, zateplovací a komínové systémy, koupelny, okna, dveře, schody, podlahy, krby a topenářské firmy.

Po celou dobu výstavy bude probíhat „Velká jarní soutěž“. Návštěvníci mohou vhodit vyplněnou vstupenku do slosovacího osudí u pokladen. V neděli 24. 5 ve 14 hod proběhne slosování o zajímavé ceny. Ceny darovali vystavovatelé výstavy „Dům a zahrada Liberec“.

Ceny do soutěže věnovali společnosti:

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Návštěvníci veletrhu budou moci využít veletržní slevy, které připravují jednotliví vystavovatelé. Návštěvníci naleznou pod jednou střechou a v jednom termínu vše, co je zajímá z oboru bydlení, zhlédnou novinky a mohou získat důležité rady a informace z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ.

Pokud opravujete byt či dům, zvelebujete své hnízdečko, budujete – je tato výstava určena právě vám. Výstava „Dům a zahrada Liberec“ se koná ve dnech 21. – 24. 5. 2015 tradičně v areálu LVT výstaviště Liberec.

Výstava DŮM A ZAHRADA je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A ZAHRADA – výstava pro všechny, kteří bydlí!“. Toto motto hovoří za vše a věříme, že zde každý nalezne právě to, co ho zajímá.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.