FOR ARCH – veletrh

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward FOR ARCH – veletrh

Cílem pořadatelů stavebního veletrhu s nejdelší tradicí v ČR je i v letošním roce přilákat všechny společnosti, které v tomto oboru něco znamenají, a ukázat tak, že Praha je nejen srdcem Evropy, ale také centrem všeho, co souvisí se stavebnictvím. Reálný pozitivní přínos ve svém podnikání tak ocení například realizační a projekční firmy, zástupci výrobců a dovozců stavebních materiálů, developerů i dalších příbuzných oborů, kteří zde najdou ideální možnost své prezentace i prostor pro získání nových kontaktů.

FOR ARCH 2010 proběhne 21. – 25. září v Pražském veletržním areálu Letňany. Souběžně se zde bude konat i další veletrh FOR INVEST – 6. veletrh investičních příležitostí a realit. Tradičně se zde představují např. developerské a realitní kanceláře, banky a další subjekty nabízející komplexní stavební servis a financování bydlení. V rámci veletrhu se také představují vydavatelství, která se věnují tématice bydlení a rodinných domů.

Účast na veletrhu dnes neukazuje pouze význam a prestiž společnosti v rámci celého trhu. Zástupci významných firem sami využívají možnosti zde představit odborné i laické veřejnosti své novinky a setkat se s novými i stávajícími obchodními partnery. Stavební událost neunikne ani silné pozornosti médií. „Ocenili jsme především individuální přístup organizátorů k vystavujícím, a to při přípravách, společné propagaci a zvaní návštěvníků. Zaznamenali jsme vysokou návštěvnost odborné i laické veřejnosti a obchodních partnerů
z celé republiky. Spádová oblast FOR ARCH opravdu nemá hranice,“
shrnuje zkušenosti Richard Slavík ze společnosti Wienerberger, cihlářský průmysl, a.s. Také další vystavovatelé z předchozích ročníků si veletrh pochvalují. Nejčastěji vyzdvihovali perfektní organizaci nebo atraktivní doprovodný program, který přilákal řadu návštěvníků.

Součástí veletrhu bude i letos bohatý odborný doprovodný program složený z workshopů, konferencí, seminářů i vyhlášení výsledků celostátní Soutěžní přehlídky řemesel SUSO (Soutěž učňů stavebních oborů) a Young Architect Award.
Záštity nad veletrhy převzali Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo životního prostředí, České vysoké učení technické v Praze, Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Český svaz stavebních inženýrů, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Asociace krajů České republiky, Hospodářská komora České republiky, Jan Fischer – předseda vlády České republiky, Ing. Miloslav Vlček – předseda Poslanecké sněmovny a Pavel Bém – primátor hlavního města Prahy.

Další informace najdete na www.forarch.cz.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.