FOR THERM 2016 se bude věnovat významným tématům rekuperace a větrání

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward FOR THERM 2016 se bude věnovat významným tématům rekuperace a větrání

Návštěvníci letošního veletrhu FOR THERM se budou moci jako již tradičně seznámit s novinkami z oblasti tepelných čerpadel, elektrokotlů, kotlů na biomasu, podlahového vytápění a klimatizace. Vzhledem k tomu, že v dalších letech bude přechod na efektivní a ekologické vytápění dokonce jedním z legislativních požadavků, očekává se zvýšený zájem návštěvníků také o tuto problematiku. Orientaci jim usnadní část programu zaměřená na výběr správného typu vytápění a na získání státních dotací.

 

Dalším z velmi žádaných témat je větrání a rekuperace, spolu s možnostmi jejich využití k vytvoření systému efektivního vytápění a pro minimalizaci tepelných ztrát. Rekuperace samotná pracuje na principu zpětného získávání tepla z odpadního vzduchu. Teplo je následně využíváno pro předehřev čerstvého vzduchu proudícího do vnitřních prostor objektu. Tento systém lze navíc využít i v klimatizovaných objektech, kde v letních měsících dochází naopak k rekuperaci chladu, tj. ochlazení venkovního teplého vzduchu klimatizací ochlazeným vzduchem. Rekuperace je vhodná pro všechny typy objektů bez ohledu na to, zda jde o rodinné domky, veřejně přístupné stavby, bazény či průmyslové haly.  Doprovodný program veletrhu FOR THERM ve spolupráci s desítkami partnerů dále nabídne opravdu bohatý program workshopů, odborných seminářů, konferencí a soutěží. Návštěvníci se také mohou těšit na ukázku stavby kachlových kamen v hale č. 7.

Mezi vystavovateli se představí německá firma Vaillant, jejíž portfolio zahrnuje plynové kondenzační kotle, tepelná čerpadla i rekuperační jednotky. Letošní horkou novinkou jejich nabídky je produktová řada s označením Green iQ kombinující nejvyšší úroveň výkonnosti a ochrany životního prostředí pomocí udržitelné a inteligentní technologie. Zájemci si budou moci projít kompletní nabídku české firmy Atmos, která je jedním z největších evropských výrobců kotlů na tuhá paliva a je známá kvalitou svých výrobků a velmi příznivými cenami. Asociace Klastr Česká peleta představí na své expozici špičkové technologie kotlů i spalovací zdroje, z nichž naprostá většina je zařazena do kotlíkových dotací. Seznámit se také budou moci se společností IVAR CS s.r.o., která již 24 let působí na českém trhu jako reprezentant obchodně-technického zastoupení řady evropských firem.

Zájemci o návštěvu veletrhu FOR ARCH mohou po vyplnění jednoduchého formuláře na stránce www.forarch.cz/sleva získat poukaz na VSTUPENKU se slevou 20 procent.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.