Jak docílit optimálních světelných podmínek v interiéru

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Jak docílit optimálních světelných podmínek v interiéru

Unikátní fasádní systém Batima je nejen výrazným dekorativním prvkem každé fasády, ale především významným regulátorem slunečních paprsků. Díky správné instalaci a nasměrování konstrukce zabraňují slunolamy přehřívání interiérů a regulují přívod denního světla na osvětlenou plochu. Nejlépe plní svoji funkci u velkých prosklených fasád a uplatní se i při zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Jsou určeny také jako vizuální bariéra k rodinným domům (terasy, bazény …), i ke komerčním budovám. Mají velkou odolnost vůči vnějším vlivům – sníh, vítr, déšť … Nekorodují a jsou téměř bezúdržbové.

Poslední dobou se slunolamy v rukou architektů stávají významným dekorativním prvkem komerčních staveb i staveb moderních rodinných domků. Slunolamy tak plní funkci nejen zastínění objektů, ale i funkci vzhledovou, kde přebírají postupně funkci fasády nebo se vzájemně úspěšně doplňují. Umožňuje to velká variabilita jednotlivých typů, způsob použití, různé tvary lamel a v neposlední řadě také libovolná barevnost. Díky ekologické práškové lakovně lze zvolit libovolnou barvu dle vzorkovníku RAL. Na jednom objektu je také možno kombinovat více typů slunolamů a dosáhnout tak velmi zajímavého vzhledu. Záleží už jen na architektovi, jak nabízených možností využije. Slunolamy je možné namontovat také na stávající budovy a nepřehlédnutelně jim tak změnit vzhled.

Každý zákazník by měl být informován, jaké funkce slunolam splňuje. Natočení lamel a jejich připevnění závisí na mnoha aspektech, např. na venkovní teplotě, poloze slunce, poloze okolních subjektů, poloze samotné budovy a mnoho dalších. Veškerou problematiku řeší Batima. Neváhejte nás kontaktovat, všechny dotazy zodpoví tým fundovaných pracovníků.

Cena za slunolam se pohybuje v cenové relaci od 4.000,- do 10.000,- Kč / 1m2

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.