Klientské změny v typových projektech rodinných domů

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Klientské změny v typových projektech rodinných domů

S ohledem na to, že i takto široká nabídka nemusí uspokojit veškeré představy a individuální nároky všech zákazníků nebo požadavky vyplývající z konkrétní parcely a regulačních podmínek pro výstavbu v dané lokalitě, nabízíme svým klientům možnosti individuálních klientských změn, tj. možnost zapracování požadovaných úprav a požadavků do typové projektové dokumentace.

Změny v typových projektech se mohou týkat jakékoliv části dokumentace a z pravidla lze všem požadavkům vyhovět, je však dobré brát ohled na složitost požadovaných změn. Změny, které se týkají statické části projektu se pak více promítají do výsledné částky kalkulovaného projektu a to z důvodu přepočítání statického posouzení a překreslení většin výkresů obsažených v dokumentaci. Mezi složitější změny patří:

Jednodušší změny se mohou týkat posunování nenosných příček resp. úprava vnitřní dispozice domu nebo drobná úprava vnějších i vnitřních otvorů.

Změny však mohou být i v technickém zařízení budovy (například zařízení elektroinstalace, zdravotní techniky, vytápění či větrání).

Ceny jednotlivých klientských změn jsou kalkulovány individuálně, na základě rozsahu a pracnosti. Obecně lze říci, že změny týkající se stavební a statické části projektu jsou kalkulovány hodinově – 520 Kč/hod, změny technického zařízení budovy jsou kalkulovány částkou 3.000 Kč + DPH.

Výsledná cena je však vždy přehledně zpracována v celkové kalkulaci projekčních prací. Zákazníkovi je kalkulace připravena zdarma, nezávazně a většinou do druhého dne od přijetí požadovaných změn na projektovou dokumentaci.

Doporučujeme požadované změny před objednáním projektové dokumentace vždy pečlivě zvážit, konzultovat s projektantem, popřípadě využít možnosti bezplatné klientské návštěvy v naší kanceláři U Strouhy 298/3, 196 00 Praha 9 – Miškovice.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.