Materiály KM Beta nově pokrývají celou hrubou stavbu

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Materiály KM Beta nově pokrývají celou hrubou stavbu

Nová maltárna KM Beta v Bzenci na Hodonínsku je v kategorii maltáren s kapacitou nad 50 tisíc tun ročně jedinou ryze českou maltárnou. Nabídka výrobků úzce navazuje na stávající sortiment společnosti KM Beta: Pod značkou PROFIMIX se skrývají cementové potěry, zdicí malty, lepicí hmoty, stěrkovací hmoty, dále jádrové a štukové omítky a tepelně izolační malty a omítky. Novinkou jsou materiály (cementové potěry a zdicí malty) se zimní úpravou.

Portfolio obsahuje materiály v celé zrnitostní křivce (nejjemnější do 0,4 mm zrna, nejhrubší do 4 mm zrna) s různými typy pojiv a přísad. Všechny výrobky PROFIMIX jsou vyrobeny s využitím prvotřídních surovin, především z vysoce kvalitního křemičitého písku z vlastní pískovny v lokalitě zvané „Moravská Sahara“. Tzv. váté písky z této oblasti jsou specifické svým kulatým zrnem, které především omítkám PROFIMIX dodává jedinečnou kvalitu. Materiály PROFIMIX splňují přísné evropské normy (např. co do pevnosti, přídržnosti, objemové hmotnosti a mnoha dalších vlastností) a navíc vynikají dobrými zpracovatelskými vlastnostmi.

Navazujeme na více než 150letou tradici

Kromě maltových směsí doplňuje střešní krytinu a vápenopískové zdivo stále komplexnější a širší nabídka pálených zdicích materiálů. Výrobní tradice závodu KM Beta na výrobu páleného zdiva, Cihelny Hodonín, sahá až do roku 1860. Po rozsáhlé rekonstrukci a celkové modernizaci nabízí tento závod KM Beta ucelený systém cihelného zdiva. Zdicí systém Profiblok zahrnuje sortiment jak pro vnitřní a vnější nosné zdivo, tak pro příčkové zdivo, které doplňují věncovky a překlady.

Samostatnou kategorií jsou keramické stropní konstrukce, které Cihelna Hodonín vyrábí pod označením Profideck. Vybrat si lze buď řešení pomocí stropních vložek HURDIS nebo pomocí stropních nosníků HODO a stropních vložek MIAKO. Výhody těchto řešení, spočívající především ve vynikajících tepelně izolačních schopnostech keramiky, ve variabilitě obou stropních systémů, nenáročné montáži a cenové dostupnosti, byly důvodem, proč jsou i v dnešní době tyto keramické stropy ve velké oblibě. Cihelna Hodonín je v současnosti jediným výrobcem stropních vložek HURDIS v České republice.

Vápenopískové zdivo pro nízkoenergetické bydlení

Komplexní dvouvrstvý zdicí systém SENDWIX se základem v podobě vápenopískových zdicích prvků byl přímo navržen pro stavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů. Vápenopískové zdivo představuje pokrokový stavební materiál, jehož obliba především v posledních letech prudce stoupá. V růstu prodejů s přehledem překonává jednovrstvé pálené zdivo. Důvodem je především optimální kombinace vysoké objemové hmotnosti, mimořádné pevnosti a vynikajících tepelně a zvukově izolačních vlastností. To umožňuje navrhovat nosné stěny s menší tloušťkou, čímž je dosaženo nejen úspory stavebních materiálů a práce při zdění, ale při stávající zastavěné ploše také úspory užitné plochy až ve výši 10 %. Nově získanou plochu lze využít třeba jako další pokoj navíc. Systém SENDWIX je velmi variabilní, nabízí až 64 různých řešení, lišících se skladbou materiálů i tepelně-technickými parametry.

Spolehlivá střecha s životností až 100 let

Tradiční betonová krytina KM Beta ochrání Váš domov až na 100 let. Její životnost je dána především nízkou nasákavostí a výbornou mrazuvzdorností, které zdaleka přesahují požadavky norem. Střešní systém KM BETA zahrnuje dva různé typy střešní krytiny (KMB BETA, KMB HODONKA), v celkem sedmi atraktivních odstínech (cihlově červený, višňový, hnědý, šedý, černý, zelený a případně i modrý) a čtyřech variantách povrchové úpravy a dále více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších střešních konstrukcí. Pro zkrášlení střechy s krytinou KM BETA jsou určeny ozdobné prvky KM Beta, a to buď hřebenové prvky (věžička, kohout, pár hrdliček), ozdobné koncové hřebenáče (vítr“ nebo „lev“) nebo hřebenové ucpávky („slunce“ nebo „hrozen“). Střešní krytina KM Beta je určena pro šikmé střechy se sklonem 12 – 90°.

Více o materiálech KM Beta na www.kmbeta.cz.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.