Certifikovaná e4 projekční kancelář

Domů arrow_forward Naše služby arrow_forward arrow_forward Certifikovaná e4 projekční kancelář
Certifikovaná e4 projekční kancelář

Naše společnost byla proškolena v poskytování poradenství a vypracování projektu rodinného domu v souladu s pravidly Wienerberger e4 cihlový dům.

Čtyři pilíře pro jedinečný domov podle pravidel Wienerberger e4 cihlový dům

Koncept Wienerberger e4 cihlový dům zahrnuje pravidla pro konstrukční a funkční řešení domu, jehož parametry splní požadavky na budovu s téměř nulovou spotřebou energie. Jedná se o řešení rodinného domu s celokeramickou obálkou. Wienerberger společně s Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze sestavil ucelené řešení pro stavbu rodinných domů. Pravidla programu Wienerberger e4 cihlový dům jsou defacto návodem jak postavit bez starostí moderním cihlový dům s krásnou střechou z pálené krytiny. Právě využití cihel a pálené střešní krytiny je základem pro praktické, zdravé a pohodlné bydlení s udržitelnými náklady na provoz a údržbu po dlouhá léta.

Wienerberger e4 cihlový dům, jak již sám název napovídá, se skládá ze 4 nosných „e“, která zachycují veškeré nepřehlédnutelné výhody, které bydlení v něm přináší. Je ekonomicky výhodný, energeticky efektivní, ekologický a estetický. A v takovém domě se prostě dobře bydlí.

 

Energie

Rodinný dům postavený dle konceptu e4 je energeticky efektivní. Použitím ucelených systému Porotherm a Tondach je docíleno snížení nákladů na energie a emise CO2. Tradiční keramická konstrukce efektivně využívá akumulaci tepla pro udržení tepla v zimě nebo chladu v létě. Samozřejmostí je splnění náročných nároků pasivních domů nebo domů s téměř nulovou spotřebou energie.

 

Ekonomika

Investice do rodinného domu e4 přináší hodnotu za peníze. Poměr pořizovací ceny a užitné hodnoty je pro investora velmi výhodný a dosažitelný. Dům e4 má vysokou životnost, minimální náklady na údržbu a provoz a jeho tržní cena v čase neklesá, ale roste.

 

Estetika

Rodinný dům postavený dle konceptu e4 je estetický a zdravý. Keramické materiály jsou zdraví neškodné výrobky, neemitují žádné organické těkavé látky ani formaldehydy. Rodinný dům postavený z cihlového zdicího systému Porotherm a pálené střešní tašky Tondach má zdravé vnitřní klima, je pohodlný, bezpečný a krásný.

 

Ekologie

Rodinný dům postavený dle konceptu e4 je ekologický. Keramické stavební materiály jsou ryze přírodní, získávané šetrným způsobem v daném regionu. Návrhová kritéria konceptu e4 kladou důraz na snižování spotřeby vody, energií a emisí CO2. To z e4 dělá trvale udržitelný koncept.

 

Veškeré informace o programu Wienerberger e4 dům jsou k dispozici na www.e4dum.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.