Novinky VELUX 2016

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Novinky VELUX 2016

Novinky VELUX 2016

VELUX přichází s radikálním snížením cen světlovodů

Všechny typy světlovodů od společnosti VELUX budou od 1. března zlevněny o 22 %. Začínají již na akčních 7730 Kč. Světlovody jsou progresivním řešením, které přivede rozptýlené denní světlo do částí obytných prostorů dosud závislých na umělém světle, jako bývají koupelny, chodby, šatny či předsíně. Přednosti světlovodů oceňují majitelé nízkoenergetických a pasivních objektů, lidé, kteří si pořizují moderní bungalovy, i ti, kteří se pouštějí do rekonstrukce starších domů.

Ušetřete díky dennímu světlu

Díky dennímu světlu ušetřete až 400 hodin svícení ročně a navíc zvýšíte i kvalitu vnitřního prostředí. Produkty VELUX umožňují střechou prosvětlit jakýkoliv interiér.
Díky světlovodu VELUX Nové generace se denní světlo dostane i na místa, kde dosud nebylo možné. Nyní navíc za výhodnou cenu 7730 Kč bez dph pro světlovod TWR 0K10.

Místnosti plné světla

V každém domě nalezneme místnosti, které jsou z dispozičních důvodu ochuzené o denní světlo. Příkladem mohou být předsíně, chodby, koupelny nebo šatny, které bývají často bez umělého osvětlení temné a ponuré. Světlovody VELUX jsou jednoduchým řešením, jak přivést přirozené denní světlo i na místo, kde to doteď nebylo možné.

Inovovaný světlovod VELUX Nové generace

Světlovod VELUX Nové generace je inovovaná verze populárního světlovodu, která přináší ještě větší výhody a světelné vlastnosti než kdy dřív. V porovnání s umělým osvětlením vytváří světlovody VELUX mnohem přirozenější vnitřní prostředí. Dynamika denního světla je navíc nově zvýrazněna difuzorem v designu EdgeGlow s čirým pásem skla na boční straně. Tento difuzor rozptyluje světlo v místnosti přirozeněji a přináší do místnosti unikátní hru světel.
Montáž světlovodu je výrazně jednodušší díky novému flexibilnímu uzamykacímu systému, který umožnuje instalaci v jakékoliv části domu v maximální vzdálenosti až 6 metrů od střechy.

Denní světlo kde byste ho nečekali

Světlovody VELUX Nová generace pomáhají přinést světlo tam, kde by se Vám to mohlo zdát zhola nemožné. Předsíně, chodby nebo koupelny už nemusí v průběhu dne upadat v šeru. Světlovody VELUX mohou být i vhodným doplňkem pro střešní a fasádní okna ve větších místnostech. Osvědčeným příkladem může být prosvětlení pracovní plochy v kuchyni. Nahrazení nebo doplnění umělého osvětlení světlovody VELUX umožňuje vytvořit přirozenější vnitřní prostředí plné energie a navíc šetří i náklady na elektřinu.

Denní světlo díky světlovodům VELUX

Denní světlo má pozitivní vliv na kvalitu prostředí vašeho domu a navíc výrazně snižuje potřebu svícení v průběhu dne. Denní světlo často nejvíce chybí uprostřed domu. Nyní Vám pomůžeme rozjasnit jakoukoliv část domu pomocí světlovodu VELUX Nová generace. Inovované světlovody se kromě lepších světelných vlastností vyznačují i jednodušší montáží. Nyní za novou, nižší cenu.

Použití světlovodu v chodbě ušetří až 400 hodin svícení ročně.

www.velux.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.