2. ročník ankety „Řekni nám proč“ – Pozvěte své přátele na kolaudační party, kterou hradí Ytong

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward 2. ročník ankety „Řekni nám proč“ – Pozvěte své přátele na kolaudační party, kterou hradí Ytong

Xella party 01

Podělte se s námi o vaše zážitky ze stavby domu a vyhrajte kolaudační párty!

Stačí zodpovědět jednoduchou anketní otázku: „Proč jsem se rozhodl stavět právě z Ytongu?“, sepsat zajímavou historku z průběhu stavby, kterou doplníte fotografiemi. Pro všechny účastníky ankety je připravené malé překvapení. Hlavní výhru, kolaudační párty v místě stavby, uspořádá společnost Xella CZ pro tři výherce, jejich rodiny, známé, pomocníky na stavbě a třeba i nové sousedy. Anketa bude probíhat od května do konce srpna 2011.

Xella party 02

Nezapomenutelnou atmosféru dotváří večerní vypouštění lampionů štěstí.

„Loňský první ročník ankety nás velmi mile překvapil svým nebývalým zájmem soutěžících. Nápaditost s jakou se účastníci pustili do sepisování svých zážitků z výstavby, stejně jako jejich nadšení a elán s jakým pořizovali své fotografie, nás přiměl k uspořádání druhého ročníku této ankety. Když je něco úspěšné mělo by se v tom pokračovat, a proto jak bývá již při našich soutěžích zvykem, meze fantazii ani vtipu se nekladou. Rádi bychom se od našich zákazníků dozvěděli, co sehrálo při výběrů materiálu pro stavbu nejdůležitější roli a jaké byly hlavní důvody, proč si stavebníci zvolili právě Ytong. Zajímají nás všechny faktory, které jsou pro naše zákazníky klíčové. Podněty od stavebníků, kteří s našimi výrobky pracují, jsou pro nás cennou zpětnou vazbou pro další vývoj produktů a zkvalitnění našich služeb. Smyslem celé této akce je ještě lépe poznat, jak je značka Ytong vnímána širokou veřejností,“ říká o anketě projektová specialistka Zuzana Krausová.

Xella party 03

Grilované prase a další dobroty jsou nedílnou součástí zahradní párty.

Podmínkou účasti v soutěži je zodpovězení anketní otázky „Proč jsem se rozhodl stavět právě z Ytongu“, sepsání krátkého příběhu či zajímavosti ze stavby a zaslání jedné či více fotografií. Kvalitu příspěvků bude hodnotit porota složená z odborníků společnosti Xella CZ. Soutěžící mohou své příspěvky posílat pomocí formuláře, který je, společně s detaily a podmínkami soutěže umístěn na stránkách www.ytong.cz nebo na kontaktní adresu společnosti Xella CZ s heslem „Řekni nám proč“. Na domovské stránce Ytongu zájemci najdou nejen všechny příběhy a fotografie prvního ročníku ankety, ale i rozhovory s loňskými vítězi a reportáže z jejich kolaudační párty, které jim uspořádala společnost Xella CZ.

 

Ytong mistři při kolaudaci poradili a názorně majitelům předvedli, jak jednoduše mohou dosáhnout větších tepelných úspor.

O koncernu XELLA

Xella je výrobcem a prodejcem zdících stavebních materiálů Ytong, Hebel (pórobeton) a Silka (vápenopískové tvárnice), sádrovláknitých desek pojených cementem pro suchou výstavbu (Fermacell), minerálních tepelně izolačních desek (Ytong Multipor) a vápna (Fels Kalk). Koncern Xella dosáhl v roce 2010 (se 6.800 spolupracovníky) obratu ve výši 1,2 miliard Euro. Vlastníkem koncernu Xella jsou Private Equity Gesellschaften PAI partners a Goldman Sachs Capital Partners.

YTONG se pro své jedinečné tepelně izolační parametry používá především pro výstavbu bytových a rodinných domů, v nichž zajišťuje celoroční tepelnou a vlhkostní pohodu. Šetrná a energeticky nenáročná výroba společně s minimální energetickou spotřebou staveb řadí pórobeton YTONG mezi ekologicky nejšetrnější stavební materiály současnosti. Vysoká přesnost, nízká hmotnost, rychlost a jednoduchá technologie zdění jej předurčují také pro rekonstrukce všech typů staveb. Bílý pórobeton YTONG se vyrábí výhradně z kvalitních přírodních surovin, jako je křemičitý písek, vápno, cement a voda. Proto je ideální pro stavby určené k dlouhodobému pobytu lidí, včetně prostor se zvýšenými hygienickými požadavky.

Výrobu pórobetonu YTONG zajišťuje v České republice společnost Xella CZ. Ve třech výrobních závodech ročně vyrobí 350 pracovníků téměř 1 000 000 m3 tohoto přesného stavebního materiálu. Kromě pórobetonového stavebního systému YTONG nabízí společnost také ucelený sortiment vápenopískových tvárnic SILKA, které vynikají především výjimečnou únosností a extrémní zvukovou izolací. Spojením materiálů YTONG a Silka vznikají optimální stavební řešení pro běžné i speciální projekty občanské, bytové a průmyslové výstavby.

Více informací o společnosti Xella a výrobním sortimentu najdete na www.ytong.cz.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.