28 DŮVODŮ PROČ RODINNÝ DŮM S BONUSEM

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward 28 DŮVODŮ PROČ RODINNÝ DŮM S BONUSEM

650 RODINNÝCH DOMŮ

1. Nezávazná a bezplatná konzultace + informace

50 obchodních poboček Raab Karcher ČR představuje dostupnou síť v rámci celé republiky. Konzultanti projektu RODINNÝ DŮM s BONUSEM (dále jen RDsB) jsou na každé pobočce připraveni poskytnout Vám nezávaznou a bezplatnou konzultaci ohledně volby RD, individuálních úprav a změn projektové dokumentace RD, volby materiálů a výrobků pro stavbu, a výběru dodavatele stavebních prací – stavební firmy. Dále jsou připraveni Vám zprostředkovat nezávislé finanční poradenství, až po zpracování návrhu financování stavby nebo její části.

2. Originální řešení 650 typů RD pro město i venkov

Kompletní nabídku typových RD programu RDsB naleznete na www.bonusdum.cz nebo můžete zvolit individuální zpracování projektové dokumentace RD firmou Architektonická kancelář KŘIVKA s.r.o. www.arch-krivka.cz.

3. Dotovaná cena projektové dokumentace

Na základě sdružených prostředků programu RDsB je jednotná cena kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení (ohlášení stavby) a výběr dodavatele 23 500,- Kč + DPH. Dokumentace je vyskladněna v 5 autorizovaných tištěných paré v rozsahu daném vyhláškou č.62/2013 o dokumentaci staveb Sb. a Stavebního zákona 350/2012 Sb. podle stavu k 1. 6. 2013.

Dokumentace obsahuje
A – průvodní zpráva, B – souhrnná technická zpráva, D – dokumentace objektů: – architektonicko-stavební řešení, stavebně konstrukční řešení, požárně bezpečnostní řešení, vytápění, zdravotechnika (voda, kanalizace, plyn), elektroinstalace + hromosvod, centrální vysavač, E – dokladová část

Více na: www.bonusdum.cz/obsahprojektu

4. Individuální úpravy v základní ceně projektu

Požadované úpravy projektové dokumentace RD, které zásadním způsobem nemění dispozici RD či nezvětšují zastavěnou plochu RD nebo obestavěný prostor RD jsou zpracovány bezplatně.

VÝRAZNÉ SLEVY

5. Cenově zvýhodněné komplety materiálů

Na základě odebraného množství materiálu a výrobků na stavbu RD jsou garantovány zpětné rabaty – BONUSY nad rámec poskytnutých slev a zvýhodnění v rámci prodeje, tyto BONUSY jsou poskytovány celoročně.

6. Úspora cca 200 000 – 480 000 Kč na stavbě RD

Díky výrazným slevám, které získáte v síti stavebnin Raab Karcher v rámci programu RDsB ušetříte cca 15% z ceny materiálu na kompletní stavbu RD, což představuje úsporu od 200 000,- Kč do 480 000,- Kč dle velikosti rodinného domu.

7. Individuální cenová nabídka

Presentované slevy nemusí být konečné. Na základě dokumentace zpracované Architektonickou kanceláří KŘIVKA s.r.o. se Vám na každé obchodní pobočce bude osobně věnovat konzultant RDsB, který Vám vypracuje individuální cenovou nabídku na kompletní materiál pro Váš rodinný dům nebo pouze pro Vámi zvolený materiál a výrobky pro stavbu.

8. Garance kvality

Kvalitu zpracování projektové dokumentace RD v programu RDsB garantuje Architektonická kancelář KŘIVKA s.r.o. (www.arch-krivka.cz), tradiční dodavatel typové i individuální projektové dokumentace na českém trhu.
Kvalita standardu materiálu, ve kterém jsou RD projektovány, je garantována mimo Raab Karcher výběrem 30 renomovaných výrobců a dodavatelů stavebních materiálů a výrobků v ČR www.bonusdum.cz/dodavatele.
O zajištění garance kvality dodavatelů stavebních prací se snažíme doporučením pouze prověřených a renomovaných partnerů s mnohaletou praxí z regionu, kde se bude stavba rodinného domu realizovat. www.bonusdum.cz/stavebni-firmy.

9. Slevy jsou poskytovány celoročně

Veškeré poskytované slevy, bonusy a zvýhodnění jsou v rámci projektu RDsB garantovány celoročně. Nejedná se o sezonní zvýhodnění, či zvýhodněné výprodejové ceny.

INFORMACE O AKTUÁLNÍCH CENÁCH

10. Aktualizované prodejní ceny

Prodejní ceny materiálů a výrobků pro stavbu RD v programu RDsB jsou na www.bonusdum.cz pravidelně aktualizovány dle prodejních cen stavebnin Raab Karcher.

11. Informace o ceně kompletů

Aktualizované prodejní ceny materiálů a výrobků jsou podkladem pro kompletní zvýhodněné ceny těchto kompletů:

Uzavřená hrubá stavba RD
Technické zařízení stavby a instalace RD
Dokončovací práce RD
Okolí domu

Ceny těchto kompletů jednotlivých RD jsou uváděny (a aktualizovány) vždy u jednotlivých domů na základě prodejních cen Raab Karcher www.bonusdum.cz.

12. Soupisy materiálu pro stavbu

Rodinné domy v nabídce programu RDsB mají detailně zpracované výkazy výměr, které obsahují soupisy materiálů potřebných pro realizaci stavby RD.

BONUSY NAD RÁMEC POSKYTOVANÝCH SLEV

13. Bonusy jsou poskytovány celoročně

Veškerá tato zvýhodnění (tj. slevy, bonusy, věrnostní body, slevu na všechny další nákupy v síti Raab Karcher) jsou garantována celoročně !!

14. RK BONUS karta

Rodinný dům s bonusem

Jedná se o věrnostní program, ve kterém za každých 100,- Kč nákupu v síti prodejen Raab Karcher získáte 1 věrnostní bod.
Kartu získáte spolu se 100 startovacími body zároveň s nákupem projektové dokumentace od Architektonické kanceláře Křivka s.r.o..
Věrnostní karta je přenosná, za tyto věrnostní body můžete získat velice hodnotné dárky dle vlastního výběru a uvážení. Více na www.staviva.cz/bonus

15. Finanční prémie za nákup materiálu až 40 000 Kč

Jedná se o cenové zvýhodnění nad rámec poskytnutých slev či rabatů obchodním střediskem Raab Karcher. Toto zvýhodnění je vázáno na stavbu RD podle projektové dokumentace zpracované firmou Architektonická kanceláře Křivka s.r.o. a na množství odebraného materiálu od společnosti Raab Karcher.

Prémie v hotovosti * Cena odebraného materiálu ** Rodinný dům s bonusem
10 000 Kč
+ 5 000 bodů
na kartu RK BONUS
nad 500 000 Kč
15 000 Kč
+ 7 000 bodů
na kartu RK BONUS
nad 700 000 Kč
20 000 Kč
+ 8 000 bodů
na kartu RK BONUS
nad 800 000 Kč
30 000 Kč
+ 10 000 bodů
na kartu RK BONUS
nad 1 000 000 Kč
nebo
40 000 Kč
na odběr materiálu***
+ 10 000 bodů
na kartu RK BONUS
nad 1 000 000 Kč

* Prémie je uvedena vč. DPH.
** Finální cena po slevách vč. DPH. Materiál musí být odebrán v síti prodejen stavebnin Raab Karcher.
*** Vztahuje se na odběr materiálů pro interiér (dveře, podlahy, obklady, dlažby apod.).

16. Věcné prémie

Za věrnostní body, které jsou na RK BONUS kartu připisovány automaticky při každém nákupu v obchodní síti Raab Karcher si lze vybrat z široké nabídky: nářadí, vybavení pro volný čas, vybavení do domácnosti, sportovní vybavení, módních doplňků více na Raab Karcher

17. 5% sleva pro další nákupy

RK BONUS karta mimo získávání věrnostních bodů zajišťuje 5% slevu na veškeré nákupy v obchodní síti Raab Karcher Více na Raab Karcher

DOSTUPNOST POBOČEK

18. 50 konzultačních a prodejních poboček

Obchodní síť Raab Karcher se svými 50 prodejními pobočkami v ČR zajišťuje dostupnost pro zájemce o stavbu RD v programu RDsB z kteréhokoliv místa ČR.
Více na www.bonusdum.cz/kontakt

19. Nezávazná a bezplatná konzultace + informace

Na každé prodejní pobočce je přípraven konzultant projektu RDsB, který se Vám bude plně věnovat při zodpovězení jakýchkoliv dotazů ohledně výběru a koupě projektu, případných individuálních úprav, volbě a výběru RD, volbě rozsahu využití standardu materiálu a výrobků pro stavbu z projektu RDsB, jejich cen, formy realizace stavby, výběru dodavatele stavby a v neposlední řadě zajistí konzultaci a návrh financování stavby.

20. Individuální přístup

Velkou předností a kladem programu RDsB je díky 50 konzultačním místům a více jak 50 konzultantům garantovaný individuální přístup ke každému zájemci o stavbu RD.

21. Doprava vybraného materiálu zdarma

Raab Karcher v rámci programu RDsB zajišťuje dopravu vybraného materiálu a výrobků na stavbu RD http://www.bonusdum.cz/nabidka?filter[is_basic]=1. Vybraným materiálem a výrobky se většinou myslí rozumné vytížení dopravního prostředku a běžnou dostupnost stavební parcely.

22. Založení rohů první řady zdiva zdarma

Tuto službu zajišťuje partner projektu RDsB dodavatel zdícího materiálu YTONG – firma XELLA. Využití této služby vřele doporučujeme nejen stavebníkům RD, kteří se rozhodli stavbu a nebo její část realizovat svépomocí, ale i stavebním firmám nedisponujícím zkušenými řemeslníky s praxí. Jakákoliv nepřesnost natož chyba v založení prvé řady je neopravitelná a může vést k fatálním následkům.

23. Prověřené stavební firmy z okresu stavby

Při výběru stavební firmy – dodavatele stavby pro RD vedle garancí kvality práce je velmi důležitá vzdálenost sídla firmy od stavby RD. S narůstající vzdáleností místa stavby od sídla dodavatele narůstají i režijní náklady dodavatele stavby. Cílem projektu RDsB je umožnit zájemci o stavební práce možnost výběru, možnost volby z prověřených stavebních firem nabízejících stavební práce v daném okrese – regionu stavby. Stavební firmy pro zařazení do databáze www.bonusdum.cz/stavebni-firmy jsou vybírány a doporučovány vedoucími jednotlivých obchodních středisek Raab Karcher na základě dlouhodobých výsledků těchto firem.

24. Volba rozsahu dodavatelské a svépomocné výstavby

Program RDsB nabízí stavebníkovi možnost volby realizace:

a) realizace stavební firmou na klíč
b) realizace vybraných stavebních prací, stavební firmou + realizace svépomocí
c) realizace svépomocí

FINANCOVÁNÍ STAVBY

25. Nezávazná a bezplatná konzultace + informace

Partner programu RDsB firma Partners prostřednictvím svých zástupců nabízí všem zájemcům o stavbu RD v programu RDsB individuální přístup s nezávaznou a bezplatnou konzultací za účelem financování stavby a zpracování návrhu možnosti získání úvěru a hypotéky
více na www.bonusdum.cz/financovani-uvod

26. Individuální přístup

Každému zájemci o financování realizace RD v rámci programu RDsB bude finančním poradcem firmou Partners nabídnuto řešení přesně podle jeho představ a finančních možností.

27. Návrh formy financování stavby

Konzultanti firmy Partners díky spolupráci s většinou bankovních domů poskytujících úvěry a hypotéky na stavbu RD garantují vypracování návrhu financování stavby zájemcům, zároveň ale upozorní na rizika vyplývající z přijatého závazku – pravidelné splátky.

28. Finanční poradci z okresu stavby

Každá z 50 obchodních poboček Raab Karcher má přiřazeno finančního poradce, čímž je zajištěno pokrytí celého území ČR. Více na www.bonusdum.cz/financovani

w w w . b o n u s d u m . c z | tel.: 2 1 1 1 5 5 1 9 0

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.