75 milionů instalovaných deskových radiátorů Kermi. Děkujeme

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward 75 milionů instalovaných deskových radiátorů Kermi. Děkujeme
75 milionů instalovaných deskových radiátorů Kermi. Děkujeme

Účinnost & kvalita „Made in Germany“:

Od prvního modelu až po dnešní energeticky úsporné radiátory therm-x2, desková otopná tělesa Kermi se do dnešní doby vyrábí v hlavním sídle v Plattlingu, v Dolním Bavorsku. V průběhu let stanovovala společnost Kermi standardy z hlediska účinnosti, a to již v roce 1981 prvním energeticky úsporným deskovým radiátorem nebo později inovativní technologií x2, založenou na principu sériového průtoku. Zvláště v kombinaci s tepelnými čerpadly jsou deskové radiátory účinným a i nadále ekologickým zdrojem tepla, u něhož je možné v rámci ochrany klimatu využít státní dotaci.

Velký výběr provedení – spolehlivá & rychlá dodávka:

Díky velkému výběru typů, stavebních velikostí a konfiguračních nastavení nabízí Kermi pro každý stavební požadavek vždy ten správný model jak pro novostavby, tak i rekonstrukce. Všechny deskové radiátory jsou uskladněny v dostatečném množství a lze je tak rychle doručit. Bez ohledu, kde jsou deskové radiátory použity, vysoký standard a certifikace, dlouhá životnost, servis náhradních dílů a dostupnost poprodejního servisu zaručují jejich dlouhodobý a spolehlivý provoz. Kermi navíc nabízí rozšířenou záruku.

Rozsáhlé služby & jednoduchá, bezpečná montáž:

Kromě vysoké kvality klade Kermi také velký význam na servisní služby a technickou podporu. Takto je řemeslníkům, instalatérům a projektantům umožněn přístup k technickým informacím, produktovým údajům a návodům k montáži. Je-li zapotřebí rychlé podpory ke konkrétním technickým dotazům, zákaznický servis Kermi je jim vždy k dispozici.

Kermi usnadňuje též práci na stavbě prostřednictvím flexibilní možnosti připojení, jako je tomu např. u deskového radiátoru therm-x2 Vplus, a přednastavenými ventily pro hydraulické vyvážení. Kermi výhody, jakou jsou vysoké technické standardy, kompletní sortiment a komplexní služby, známy už po mnoho let, jsou základním kamenem úspěchu Kermi.

Praktickým příkladem deskových otopných těles Kermi je therm-x2 Vplus, skutečný „Allrounder“ co se týče možností připojení – středové nebo boční, ventil vpravo nebo vlevo.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.