DŮM A ZAHRADA LIBEREC 2018

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward DŮM A ZAHRADA LIBEREC 2018

Představí se zde například společnosti, které nabízejí stále oblíbenější dřevostavby, nízkoenergetické domy na klíč. Dále přední výrobci a dodavatelé stavebních materiálů, fasád a izolací, jako jsou Akustické a izolační stavby, Wienerberger cihlářský průmysl, Donami, Dobiáš, Stavas, Pur izolace, Zaizol

 

Velké zastoupení je zde z oblasti vytápění od tepelných čerpadel, solárních systémů až po krbová a kachlová kamna. Timco, Mastertherm, Bosch Termotechnika, Topení Václavík, Veskom, Želetavská kamna… Ti všichni Vám pomohou v oblasti vytápění.

 

Tradičně nezapomínáme ani na oblast interiérů. Představí se zde výrobci a prodejci sedacího, ložního, obývacího, kuchyňského či dětského nábytku z různých materiálů.  Přes tradiční dřevo až po ratan, teak, plast,… Chybět nebudou ani podlahové krytiny. Můžeme se těšit na nabídku teakového nábytku od firmy Kopa, čalouněného nábytku a sedacích souprav firmy Paul a Boom nábytek. Vše, co souvisí s klidným spánkem, najdou návštěvníci na stánku společnosti Fyzio , Eurotest, Cimex,Tanatex.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře.  Vystavovatelé nabídnou velké množství keřů, stromků, cibuloviny, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby či ploty.

Návštěvníci zde najdou také firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, např.: různé druhy stavebních materiálů, zdiva, obklady a dlažby, střešní krytiny, zateplovací a komínové systémy, koupelny, okna, dveře, schody, podlahy, krby a topenářské firmy.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.