Moderní kachlová kamna jako stylové vybavení domácnosti i efektivní topení

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Moderní kachlová kamna jako stylové vybavení domácnosti i efektivní topení

Kachlová kamna již dávno nepatří pouze z nostalgie do starých chalup, díky modernímu designu kachlí a variabilnímu provedení bývají nepřehlédnutelnou součástí interiéru rodinných domů i objektů k rekreaci. S pomocí tepelného výměníku a kvalitního systému teplovzdušného vytápění dokážou kamna vytápět účinně až několik místností, případně celý dům. Mezi další přednosti kamen patří kromě vysoké efektivity také příznivý dopad na životní prostředí při spalování suchého dřeva a tepelná pohoda. Zájemci si mohou na trhu vybrat z široké nabídky různých druhů kamen na různá paliva. Na druhou stranu kamna vyžadují kvalitní servis, pravidelné čištění topeniště, tahů i komínu a manuální přikládání. Při stavbě složitějších kamen je zapotřebí se vždy obrátit na profesionální firmu, která se postará o projekt odpovídající potřebám majitele i umístění kamen, a také zajistí kvalitní realizaci.

Kamnářská show na veletrhu FOR THERM

Jak náročné je postavit funkční a kvalitní kachlový sporák představí široké veřejnosti veletrh FOR THERM. Ve spolupráci s Cechem kamnářů zde bude v rámci doprovodného programu veletrhu připravena ukázka stavby pravých kuchyňských kachlových kamen, která bude probíhat každý den konání veletrhu v Hale č. 7 pravidelně od 10 do 16 hodin. Návštěvníci zde mohou sledovat mladé kamnáře při práci. Součástí ukázky bude stavba patkové části soklu kamen, vybudování popelníkové části a osazení popelníkových dvířek, založení první řady kachlů pod rámem plotny, zabudování topných dvířek a rámu plotny, vyfutrování kachlí a přizdění šamotových desek. Dále bude stavba pokračovat zbudováním žároviště, roštu a prvního tahu pod plotnou, výstavbou kobky a zabudováním pečící trouby, vybudováním přepážek, usazením záklopových říms a finálním omítnutím soklové části a spárování kachlů.

Více informací na www.for-therm.cz

Zájemci o návštěvu veletrhu FOR ARCH mohou využít ZLEVNĚNÉ elektronické vstupenky, která je k dispozici ke stažení na webu veletrhu (http://www.forarch.cz/2014/cz/vstupenka.asp). Zde najdou také aktuální informace o doprovodném programu a další zajímavosti.

Partneři doprovodného programu: Beton Brož, CEGRA, ERA21

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.