Nepodceňujte komín!

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Nepodceňujte komín!

Moderní komínové systémy se dají používat univerzálně. To znamená, že stejný komín můžete používat pro odvod spalin od spotřebičů ústředního vytápění i pro odvod spalin z lokálních kamen
na různé druhy paliv. Zároveň ale můžete kombinovat více otopných systémů najednou.

Dobrý tah za výjimečnou cenu

Stavebníci se stavbě komínu nejčastěji vyhýbají ve snaze seškrtat rozpočet na stavbu domu na minimum. Kvalitní komínový systém dnes ale můžete pořídit i za velmi výhodnou cenu. Společnost Schiedel, nejznámější výrobce komínové techniky u nás, začala v letošním roce na trh dodávat originální keramický komín Uni***Plus za jednotnou cenu pro všechny koncové zákazníky, která činí 23 900 Kč a je srovnatelná s jeho neprověřenými kopiemi. Systém je dodáván v kompletní sadě zabalené na jediné nevratné paletě. Díky novému balení komínu „v jednom“ se nemusíte složitě dopočítávat finální ceny celého stavebnicového systému, ani ve stavebninách tápat při shánění všech jeho originálních součástí.

Zaměřte se na srdce komínu

Moderní třísložkové komíny se skládají z obvodových tvárnic, izolační rohože a vnitřní keramické vložky. Pozornost stavebníků by se při nákupu komínu měla zaměřit především na provozní vlastnosti keramické vložky. Na prvotřídní keramice stojí know-how již zmiňovaného výrobce Schiedel. Schiedel se výrobou a vývojem keramických vložek zabývá 65 let a díky jejich dlouholetému testování a prověřování v praxi si může dovolit poskytovat na své komíny až 30letou záruku. Liší se tak od konkurenčních výrobců nebo prodejců komínové techniky, kteří podobné záruky deklarují i přes své krátkodobé působení na trhu. Komínový systém Uni***Plus má keramickou vložku, která je odolná vůči vlhkosti a vyhoření a vyjma kondenzačních spotřebičů nabízí univerzální použití. Váš nový komín bude fungovat bezpečně a s minimální údržbou po dlouhá léta.

www.schiedel.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.