Ocenění Zlatá medaile IBF Brno 2020 získal tepelněizolační systém iRoof značky Tondach

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Ocenění Zlatá medaile IBF Brno 2020 získal tepelněizolační systém iRoof značky Tondach
Ocenění Zlatá medaile IBF Brno 2020 získal tepelněizolační systém iRoof značky Tondach

iRoof je difuzně otevřený systém polyuretanových PIR panelů (desky z tvrdé polyuretanové pěny s vylepšenými tepelněizolačními vlastnostmi), který zajistí vysokou kvalitu vnitřního prostředí a konstrukci bez tepelných i akustických mostů. Nadkrokevní izolace iRoof zabraňuje přehřívání interiéru v letním období a úniku tepla v zimě. Pozitivní ekologické bilance dosahuje již po první topné sezóně. „Značka pálené střešní krytiny Tondach se ve svém vývoji významně posouvá od tradičního k vysoce technologicky progresivnímu stavebnímu materiálu. V nedávné době uvedla do svého portfolia i další moderní plochý tvar pálených střešních tašek Tondach Figaro 11. V loňském roce navázala uvedením vítězného iRoof, který je vhodný zejména pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB). Značka Tondach je díky svým inovacím a systémovým přístupem jedničkou v segmentu pálené střešní krytiny,“ uvádí Ing. Jiří Dobiáš, Ph.D., vedoucí produktového managementu Wienerberger s.r.o.

iRoof díky svým vlastnostem skvěle doplňuje pálenou střešní tašku Tondach. Dodává se ve třech kategoriích, které lze navolit dle typu střech a rozdílných nároků stavebníků. V systému jsou tedy zahrnuty tři různé druhy izolačních PIR desek s tloušťkami od 80 do 220 mm. Tvarově stálé desky jsou oboustranně opatřeny buď difúzně otevřeným rounem, nebo hliníkovou fólií. K dispozici je i varianta s difúzní fólií DHV 3 se samolepicími okraji pro rychlé vytvoření dokonalé hydroizolační vrstvy. Investor tedy může vybírat ze tří základních kategorií. První dvě, iRoof Top a iRoof Uni, jsou určené primárně pro novostavby, kategorie iRoof Renova se naopak doporučuje tam, kde se nedá zvedat výška střechy.

„Systém PIR desek umožňuje navíc rychlou a jednoduchou montáž. Jeho použití minimalizuje výskyt montážních chyb. Je vhodný jak pro novostavby, tak rekonstrukce,“ doplňuje Jiří Dobiáš. I navzdory chemicky znějícímu názvu jde v případě PIR desek o zdravotně nezávadný materiál, který je využíván i pro výrobu umělých chlopní v lidském srdci. Je plně recyklovatelný. Jde tedy o vysoce ekologický výrobek. iRoof zároveň patří mezi doporučený sortiment pro stavbu e4 domů společnosti Wienerberger.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.