Popularita dřevostaveb v ČR stále roste

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Popularita dřevostaveb v ČR stále roste

Dřevostavby 2013

Podle Ústavu ve stavebnictví (ÚRS PRAHA) bylo v ČR v roce 1997 dokončeno pouhých 87 rodinných domů na bázi dřeva, v roce 2012 jich však bylo už kolem 1700. Celkem bylo v ČR v roce 2012 postaveno 17100 nových rodinných domů, podíl dřevostaveb na našem trhu tedy v roce 2012 dosáhl téměř 10 % a neustále roste. Ve srovnání se světem je ale tento podíl stále nízký, takže máme co dohánět.

Na to, aby se dřevostavby ještě více zviditelnily a aby o jejich pořízení uvažovalo více investorů, slouží i veletrh DŘEVOSTAVBY, který je jediným takto zaměřeným veletrhem v ČR. V současné době vrcholí přípravy na již 9. ročník tohoto mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů pro nízkoenergetické a pasivní domy. Více informací na www.drevostavby.eu.

K stavbě, a to jakékoliv, neodmyslitelně patří otvorové výplně. Touto problematikou se zabývá veletrh WINDOOR EXPO, jehož 4. ročník Vám nabídne plnohodnotnou nabídku a informace ze sortimentu oken, dveří, vrat, stínící techniky či zimních zahrad a veškerého doplňujícího příslušenství. Zde Vám vystavovatelé odpovědí na veškeré otázky a pomohou se správným rozhodnutím. Více o veletrhu naleznete na www.windoorexpo.cz.

Snad nikdo si nedovede dům představit bez vytápění, a proto by Vám neměl uniknout 9. ročník veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA, který je zaměřen na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie a efektivního využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Oba veletrhy jsou určeny návštěvníkům, kteří řeší snižování energetické náročnosti svých domů a také odborníkům z oboru vytápění, kteří mají zájem se dozvědět o novinkách firem. Více na www.modernivytapeni.cz.

Cílem jarního souběhu veletrhů je informovat odbornou i laickou veřejnost o aktuálních trendech, novinkách na trhu a případné problematice daných oblastí. Součástí těchto veletrhů budou zajímavé doprovodné programy. V rozsáhlé nabídce vystavovatelů si přijdou na své nejen koncoví zákazníci, ale také firmy z oboru, projektanti a architekti. Při jejich výběru dbáme na dodržení odbornosti a samozřejmě dané specializace. Věříme, že náplň přednášek odpoví na vaše otázky a pomůže při rozhodování.

Touto ucelenou nabídkou veletrhů chceme obohatit vaše představy o moderní výstavbě a rekonstrukci domu či bytu. Nezapomeňte tedy navštívit ve dnech 6. – 9. 2. 2014 výstaviště Praha – Holešovice. Doufáme, že pro všechny budou veletrhy nejen studnicí informací a obchodních příležitostí, ale také příjemným zážitkem!

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.