Příprava na topnou sezónu: Proč právě s Kermi?

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Příprava na topnou sezónu: Proč právě s Kermi?
Příprava na topnou sezónu: Proč právě s Kermi?

Kermi – Váš ideální partner při výběru radiátorů!

Přibližně 75 % energie v domácnosti připadá na vytápění. Z tohoto důvodu je zjevné, že právě v této oblasti se klade velký důraz na energetickou úsporu. Právě zde přináší Kermi nové standardy v segmentu vytápění, neboť spojují kvalitu, design a funkcionalitu v jednom. Široký sortiment a kompletní řešení od A až po Z.

Pro uspokojení domácí peněženky – až 11% úspora energie

Kermi deskové radiátory jsou vyráběny s patentovanou jedinečnou technologií therm-x2 se zřetelem na maximální energetickou efektivitu. Tato technologie prokazatelně snižuje spotřebu energie až o 11 %! Člověk takto ušetří oproti tradičním radiátorům ročně přibližně přes 6.000 kW hodin. S tímto množstvím energie by bylo možné upéct např. 6.000 koláčů, 15.600krát se oholit elektrickým strojkem, 6.270krát vyprat v automatické pračce nebo 42 let provozovat ledničku. Více informací o technologii therm-x2 naleznete na www.kermi.cz.

Pro maximální bezpečí – Kermi příslušenství pro upevnění radiátoru

Radiátor může být vystaven vysokému zatěžování ze všech stran (sezením na radiátoru, odkládáním těžkých věcí, apod.). Proto velmi záleží na správné technice a odborné montáži upevnění radiátoru.

Kermi montážní upevnění nabízí velkou nosnost při zatížení, optimální stabilitu a maximální bezpečnost. Tento upevňovací systém splňuje konformní předpisy a normy VDI 6036, směrnice k upevňování radiátorů, a nabízí tak ideální řešení příslušentví pro upevnění radiátorů. Díky Kermi upevňovací technice a její odborné montáži jsou radiátory odolné proti každodennímu nadměrnému zatěžování a poskytují tak pocit bezpečí domova.

Pro tepelnou pohodu se stylovým vzhledem – v jakoukoli roční dobu

Kermi designové radiátory jsou k dodání také s elektrickým přídavným vytápěním nebo pro výhradně elektrický provoz. Nabízí tím tak optimální řešení pro vytápění v přechodné roční době, kdy se ústřední topení neuvádí do provozu.

Díky připojovací sadě x-link lze navíc kombinovat koupelnové a podlahové vytápění dohromady a docílit tak ještě větší tepelné pohody. Pomocí připojovací sady x-link lze přes koupelnový radiátor snadno a rychle připojit okruh podlahového vytápění k existujícím topným rozvodům.

Člověk přemýšlející o dovybavení koupelny o podlahové vytápění tak není nucen se vzdát tepelného komfortu poskytovaného radiátorem.

Pro osobitý vkus – kombinace stylu a tepelné pohody

Perfektní tepelné pohodlí a zároveň přesvědčivý vzhled. Kromě maximálního tepelného pohodlí nabízí radiátory Kermi široký výběr designu a barevného provedení. Kromě klasické bílé barvy je možné volit z pěti barevných edic vzorníku Kermi – edice Soft, Ethno, Nature, Metallic nebo Chrom, či ze sanitárních nebo všech odstínech barev palety RAL Classic.

Na obr. designový radiátor Ideos s kruhem na ručníky. Na obr. designový radiátor Rubeos madlem na ručníky. Na obr. designový radiátor Geneo quadris s háčkem na ručníky.

Kermi moderní a energeticky úsporné radiátory si lze navíc dovybavit doplňky jakou jsou např. háček a madlo pro pohodlné zavěšení a nahřívání ručníků či polička na odkládání ručníků.

Více informací na www.kermi.cz

Zdroj všech fotografií: Kermi GmbH

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.