Program veletrhu FOR ARCH bude letos opravdu nabitý

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Program veletrhu FOR ARCH bude letos opravdu nabitý

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH (http://forarch.cz/) není pouze jednorázovou akcí, ale naopak projektem s celoroční působností zaměřeným na podporu oboru stavebnictví jako celku. Důkazem toho jsou projekty Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, soutěž mladých architektů Young Architect Award (YAA) nebo cena Architekt roku. Vrcholem sezóny je pak veletrh FOR ARCH, který se i letos uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 20.–24. září. V jeho průběhu také dojde ke slavnostnímu předání cen výhercům výše jmenovaných soutěží.

 

Novinkou oproti předchozím ročníkům budou denní témata pokrývající významné trendy moderního stavebnictví. V průběhu veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetické náročnosti budov a konceptů větrání, stále aktuálnější podpory odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménu „chytrý dům“ a stavby svépomocí, včetně specifických pracovních postupů. Zároveň také bude k dispozici STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, ve kterém odborníci v rámci jednotlivých denních témat poradí, jak na věc. Další zajímavým bodem programu bude čtvrtý ročník dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS (http://forarch2016.talkb2b.net), v jehož průběhu budou moci podnikatelé, působící v oblastech konstrukčních a stavebních činností, automatizace pro průmysl i domácnosti a modernizace objektů včetně rekonstrukce památek, získat nové kontakty na evropském trhu a navázat partnerství se zahraničními společnostmi.

 

Součástí veletrhu FOR ARCH bude i doprovodný program portálu ESTAV.cz. Na přednáškách odborníků z praxe se dozvíte, jak poznat, zda dům trpí poruchou hydroizolace nebo zatékáním, případně, co patří do kvalitně provedené rekonstrukce bytu. Právnička následně poradí, jak postupovat při kontrole kupní smlouvy na nemovitost a finanční poradci vám vysvětlí, jak získat peníze na koupi vlastního pozemku, domu či bytu.

 

Po celou dobu veletrhu si návštěvníci budou moci v hale číslo 3 prohlédnout expozici firmy SULKO nabízející ucelený systém řešení otvorových výplní pro rodinné i panelové domy, administrativní budovy, komerční objekty a školy, včetně produktů pro velmi náročné zákazníky. Jako novinka budou letos představena plastová okna SULKO Synego z profilů REHAU, která jsou optimální pro široké spektrum zákazníků u nás i v zahraničí.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.