Tondach a Porotherm zvou na stavební veletrhy 2020

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Tondach a Porotherm zvou na stavební veletrhy 2020
Tondach a Porotherm zvou na stavební veletrhy 2020

Na veletrhu For Pasiv, který se koná v termínu 6. – 8. února 2020 na výstavišti PVA Letňany v Praze, lze produkty značek Porotherm a Terca společnosti Wienerberger nalézt v hale 2 – stánek č. A12. Stěžejními tématy pro návštěvníky výstavy bude Program e4 – koncept zdravého cihlového domu na míru a systém jednovrstvého obvodového zdiva pro domy s téměř nulovou spotřebou bez  dodatečného zateplení. „Pro projektanty bude zajímavá novinka 2020 v systému Porotherm, a to cihla plněná minerální vatou Porotherm TB Profi s vysokou únosností pro stavbu výškových cihelných budov,“ uvádí Roman Busta, obchodní ředitel společnosti Wienerberger. Velký prostor bude věnován také tepelněizolačním vlastnostem keramické obálky domu v souvislosti s novou legislativou 2020+.

Ve stejném termínu, tedy 6. – 8. února 2020, na výstavišti PVA Letňany, lze navštívit specializovanou výstavu Střechy Praha 2020. Značku pálené střešní krytiny Tondach mohou veřejnost i odborníci nalézt v hale 3 – expozice č. 301. Značka Tondach, která je hrdým partnerem této největší střechařské výstavy v České republice, zde představí kompletní portfolio včetně tepelněizolačního systému střech iRoof a chytrých aplikací pro investory i pokrývače. Návštěvníci, kteří se na výstavě zaregistrují, se mohou zapojit do soutěže o střechu Tondach zdarma. V rámci veletrhu Střechy Praha 2020 mohou realizační a pokrývačské firmy navštívit také stánek Pokrývačské Akademie. Tento projekt se snaží aktivně reagovat na nedostatek pokrývačů v České republice.

V rámci Stavebního veletrhu Brno 2020, který lze navštívit ve dnech 26. – 29. února 2020 na výstavišti IBF Brno, tentokráte v pavilonu V, se představí sortiment keramických stavebních materiálů Porotherm, Tondach a Terca v jedné společné expozici, a to pod zastřešující značkou Wienerberger. „Návštěvníci se dozvědí, jak pomocí konceptu domu e4 snížit náklady na energie, jak postavit zdravý dům s vysokou životností a minimálními nároky na údržbu a provoz,“ doplňuje Roman Busta. O možnosti navštívit další výstavy a veletrhy v roce 2020 bude společnost Wienerberger informovat průběžně na svých webových stránkách www.wienerberger.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.