Trendy (nejen) ve světě dřevostaveb ukáže podzimní FOR ARCH

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Trendy (nejen) ve světě dřevostaveb ukáže podzimní FOR ARCH
Trendy (nejen) ve světě dřevostaveb ukáže podzimní FOR ARCH

Dřevostavby jsou rozvinutý obor se zastoupením řady renomovaných firem. Do dřevostaveb spadají lehké dřevěné skelety opláštěné sendvičovými konstrukcemi, a to montované jak in situ, tak v závodě, mezi tradiční systémy patří těžké skelety a zejména také panelové systémy z lepeného dřeva. Zapomenout nesmíme ani na roubené dřevostavby a sruby. Zájemci o nové bydlení si mohou vybírat z typových projektů nebo s architekty vytvářet svůj ideální dům.

Mezi oblíbené typy rodinných domů individuálních investorů dřevostaveb patří v posledních letech bungalovy. Tento trend zaznamenávají výrobci a dodavatelé napříč odvětvím. Hana Jechová ze společnosti PURLIVE uvádí, že se pozornost obrací na rychle postavený úsporný bungalov, mnohdy s moderní plochou střechou.

Zaměření na kvalitní konstrukci a komfort

O energetické náročnosti a tepelných ztrátách rozhoduje ve značné míře kvalita obálky budovy. Dodavatelé potvrzují zájem o vysoký energetický standard. Důraz je kladen i na moderní technologie a komfort. „Soustředíme se na dílčí personifikaci a přizpůsobování individuálním potřebám nových obyvatel našich domů. Sledujeme trendy týkající se nejen nových materiálů a designu. Důraz klademe na nové technologie snižující provozní náklady a zvyšující uživatelský komfort,“ říká Hana Jechová.

Jako každoročně bude k dispozici poradenské centrum pro návštěvníky veletrhu FOR ARCH. „V letošním roce bude pod patronací Asociace dodavatelů montovaných domů,“ říká manažerka veletrhu FOR ARCH v oboru dřevostavby Blanka Stávková. Dřevostavby budou jedním z tematických pilířů veletrhu, ten kromě toho přinese i novinky, trendy a odborné poradenství i v oblastech vytápění, chytré domácnosti, stavby a rekonstrukcí nebo vybavení wellness & spa a dalších. Více na: www.forarch.cz. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.