Úvěr od Lišky je správnou cestou k vašemu rychlému bydlení

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Úvěr od Lišky je správnou cestou k vašemu rychlému bydlení

V případě, že spoříte se stavebkem, ale ještě před uplynutím šestileté lhůty byste chtěli stavět, rekonstruovat nebo vybavit své bydlení, stačí splnit několik podmínek a peníze máte doma. Úvěr na rekonstrukci, výstavbu či vybavení vaší domácnosti můžete čerpat již po 24 měsících spoření a v případě, že jste naspořili 35 – 50 % cílové částky. Nutností je ovšem prokázat svou bonitu a následně doložit účelovost poskytnutých prostředků. A Liška vám navíc přidá garanci pevné úrokové sazby již od 3,7 % ročně po celou dobu splácení, zpracování žádosti o poskytnutí úvěru zdarma a zajištění úvěru po vás nebude chtít až do výše 500 000 korun. Navíc můžete úvěr kdykoliv předčasně bez sankce splatit.

A ti kdo na svoji střechu nad hlavou nebo vylepšení bydlení opravdu spěchají, mohou využít překlenovací úvěr. Ten je určen pro ty, kteří ještě nesplňují podmínky pro čerpání úvěru ze stavebního spoření a nemají dostatek volných finančních prostředků. I překlenovací úvěr dostanete až do výše cílové částky, ale i zde musí být doložena účelovost využití poskytnutých prostředků.

(Reprezentativní příklad: Při výši průměrného úvěru 220 000 Kč a úrokové sazbě 3,7 % p.a. budete splácet měsíční splátku 2 840 Kč po dobu 7 let a 7 měsíců. Nárok na úvěr vzniká už po dvou letech od uzavření smlouvy o stavebním spoření, pokud uspoříte alespoň 38 % z cílové částky a dosáhnete hodnotícího čísla 64. Celkem zaplatíte za takový průměrný úvěr částku 252 011 Kč a RPSN činí 3,65 %. Za vedení úvěrového účtu budete platit 310 Kč ročně)

I toho, kdo chytře spoří, může potkat nečekaná událost

I když se budete snažit myslet na budoucnost, zajistíte stavební spoření sobě i rodině a budete plánovat hezké bydlení, může vás potkat něco nečekaného. I tady vám ovšem Českomoravská stavební spořitelna pomůže. Chcete li nejen výhodně spořit a zařídit si bydlení podle vašich snů ale i zajistit, abyste vy nebo vaši blízcí byli vždy v pohodě, uzavřete si společně se smlouvami o stavebním spoření rizikové životní pojištění a pojištění majetku a odpovědnosti.

Rizikové životní pojištění kryje blízké klienta před možnými dopady náhlého úmrtí střadatele. Klient v případě úmrtí nepřenáší dluh na spolužadatele, ručitele či přistupitele. Výši příspěvku na pojištění vám postupně snížíme v závislosti na splácení úvěru nebo spoření na vkladový účet. Minimální výše pojistné částky je 100 000 Kč a maximální výše 3 000 000 Kč.

Pojištění majetku a odpovědnosti pomůže vám i vaší rodině v případě neočekávané události. Pomůže komplexně ochránit nejen váš dům, zahradu a domácnost, ale zaručuje i vaše jistoty v případě odpovědnosti za škodu.

Veškeré informace o produktech, aktuálních výhodných akcích a bonusech získáte u finančních poradců ČMSS a na webu ČMSS.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.