Wienerberger vyšel vstříc studentům a pedagogům středních stavebních škol

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Wienerberger vyšel vstříc studentům a pedagogům středních stavebních škol
Wienerberger vyšel vstříc studentům a pedagogům středních stavebních škol

,,Chtěli jsme ročník zachovat, podpořit školy a studenty v tomto nelehkém období. Proto jsme soutěž transformovali do online podoby, přistoupili jsme k úpravě pravidel, umožnění elektronického odevzdání a hodnocení školního kola přes internet. Nakonec bylo odevzdáno více než 100 přihlášených projektů, což potvrdilo správnost našeho rozhodnutí. Osobně si myslím, že změna soutěži prospěla a dala jí nový rozměr,“ říká autor soutěže a zároveň člen odborné poroty za Wienerberger Ing. Ivo Petrášek a dodává: „Nebyla to naše jediná podpora v době přerušení výuky.
Natočili jsme výuková videa, která v současné době distribuujeme přímo školám, které projevily zájem. Věříme, že budou pro studenty i pedagogy přínosem.“

Letos se do soutěže přihlásilo celkem 64 studentů třetích ročníků v kategorii Projekt rodinného domu a 47 studentů čtvrtých ročníků v kategorii Projekt občanské a bytové stavby. Účastníci obou kategorií se opět mohli ucházet i o speciální ocenění pro Nejlepší projekt s použitím střešních výrobků značky Tondach. Této možnosti využilo 51 studentů.

V prvním soutěžním školním kole vyberou specialisté společnosti Wienerberger spolu se zástupci vedení a odborných pedagogů jednotlivých škol tři nejlepší soutěžní práce v každé kategorii a za každou registrovanou školu. Zároveň vyhlásí také speciální cenu pro nejlepší dílo s použitím střešní krytiny Tondach. Kromě dobrého pocitu a prestiže se autoři nejlepších projektů, jejich domovské školy a odborní pedagogové, kteří je při práci vedli, dočkají také motivační finanční odměny.

Všechny oceněné projekty postoupí do druhého celostátního kola, kde odborná porota vybere absolutní celkové vítěze. Slavnostní vyhlášení výsledků finále soutěže se již tradičně uskuteční v rámci veletrhu FOR ARCH 2020 v expozici společnosti Wienerberger. Ten letos proběhne ve dnech 22. – 26. 9. 2020.

Zároveň jsme v loňském roce vydali k příležitosti výročí 10 let Soutěže o nejlepší projekt souhrnnou publikaci, která mapuje počátky soutěže, obsahuje statistiky, rozhovory s vítězi, co jim osobně soutěž přinesla atp. Ke stažení ZDE.

Pravidla soutěže a veškeré potřebné informace jsou k dispozici na https://www.wienerberger.cz/o-nas-a-kontakty/spoluprace/souteze-a-partnerstvi/soutez-o-nejlepsi-projekt.html

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.