Příprava na topnou sezónu se stylem snadno a rychle – díky Kermi moderním radiátorům s nadčasovým vzhledem a energetickou úsporou

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Příprava na topnou sezónu se stylem snadno a rychle – díky Kermi moderním radiátorům s nadčasovým vzhledem a energetickou úsporou

Kermi, specialista v oblasti topné a sanitární techniky pro prostorové klima a sprchový design, nabízí se svým rozsáhlým programem kvalitních deskových radiátorů široký výběr modelů a možností: tyto energeticky úsporné radiátory s technologií x2 se ideálně přizpůsobí každé prostorové situaci a potřebě tepla. Vlastní styl bydlení lze navíc skvěle podtrhnout svěžími barvami a moderním designem.

Od malých po velké, od krátkých po dlouhé, od vodorovných po svislé: radiátory Kermi therm-x2 jsou k dostání v mnoha provedeních, stavebních výškách a délkách a také s různými možnostmi připojení. Předsíň, kuchyně, obývací pokoj nebo ložnice – pro každý typ instalace existuje vhodné řešení.

Vysoký topný výkon i při malé stavební výšce – desková otopná tělesa stavební výšky 200 mm jsou ideální k použití na nízkých okenních soklech, ve verandách nebo zimních zahradách. Progresivní teplo v moderním tvaru ve formátu na výšku. Řešení pro obzvláště harmonickou integraci prostoru – na obr. Verteo Line v trendové circon stříbrné barvě.

Vodorovné varianty jsou “klasiky” mezi radiátory. Díky jejich formátu je lze ideálně umístit pod okno a současně je začlenit do interiéru. Svislé radiátory lze upevnit na úzké stěny aniž by zabíraly velký prostor. Tyto štíhlé zdroje tepla se výborně uplatní v předsíních, schodištích a budovách s velkoplošnými okny. Kermi radiátory s nízkou stavební výškou jsou ideálním řešením problému pro stísněné prostorové podmínky. Osazují se všude tam, kde architekturu prostoru určují velké okenní plochy a nízké podezdívky – např. ve verandách, zimních zahradách nebo pod parapety oken.

Povrch radiátoru dle vlastního vkusu

Kromě profilové přední desky se dodávají Kermi radiátory therm-x2 také v kvalitním provedení Plan nebo Line. Kterou variantu zvolíte, závisí především na vlastním vkusu a estetických nárocích. Radiátory s hladkými čelními deskami lze decentně a stylově začlenit do uspořádání interiéru. Radiátory v provedení Line vytváří dekorativní, kvalitní prvek bytového zařízení. Charakteristickým designovým prvkem u provedení Line jsou, podle uspořádání radiátoru, vodorovně nebo svisle probíhající jemné linky na přední desce. Pro vysoké požadavky na hygienu existují různé modely bez bočních krytů a konvektorů – k rychlému, snadno přístupnému čištění a se sníženým výskytem prachu v prostoru.

Barvy radiátoru pro individuální vzhled

Splňte si své přání i při výběru barev. Pro dokonalý soulad architektury pokojového prostoru nabízí Kermi barevný koncept s rozmanitými možnostmi uspořádání: všechny radiátory se kromě klasické bílé dodávají v nejdůležitějších sanitárních barvách, ve všech odstínech barevné palety RAL-Classic a v mnoha aktuálních trendových odstínech
– od svěžích, výrazně fialových a zelených odstínech, přes teplé, silné barvy země, jako je hnědá a červená, až po brilantní metalické tóny ve zlaté, měděné a stříbrné barvě. K dostání je také několik variant s matným lakem.

Dokonalý tvar, vysoká kvalita a energetická úspora současně

Program deskových radiátorů therm-x2 ideálním způsobem kombinuje kvalitu, design a funkci. Radiátory se vyznačují velkou rozmanitostí, přesvědčí jako kvalitní výrobky díky prvotřídnímu materiálu, bezpečnými řešeními pro upevnění radiátoru a také kvalitním zpracováním. Kermi energeticky úsporné therm-x2 radiátory mají ve srovnání s běžnými modely velmi krátkou dobu ohřevu, odevzdávají maximum příjemného tepla vyzařováním a díky patentované technologii x2 dosahují mimo jiné až 11% energetické úspory – a tím šetří náklady za topení.

Připravte se na topnou sezónu a nedejte zimě šanci!
Více informací naleznete na www.kermi.cz.

Zdroj všech fotografií: Kermi GmbH

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.