Zatravňovací dlažby pro kvalitní životní prostředí

Domů arrow_forward Rádce stavebníka arrow_forward arrow_forward Zatravňovací dlažby pro kvalitní životní prostředí
Zatravňovací dlažby pro kvalitní životní prostředí

Vegetační nebo také zatravňovací dlažba je skvělým kompromisem pro plochy vydlážděné i zatravněné. Tyto dlažby jsou vyráběny z kvalitního vibrolisovaného betonu pro dokonalé zpevnění plochy a zároveň jsou opatřeny otvory nebo mezerníky pro zatravnění. Zatravňovací dlažba má i jiné přednosti – pomáhá k zamezení masivního povrchového odtoku vody a vrací vodu přímo na místě zpět do půdy.

 

Hledáte dlažbu, která bude mít moderní vzhled a zároveň zachová zahradu v dokonalé harmonii s přírodou? Pak se seznamte s výrobkovou řadou zatravňovacích dlažeb od společnosti BEST.  Jejich výběrem získáte jedinečnou kombinaci nového designu, pohodlného využití a ekologicky přijatelného řešení pro kvalitní životní prostředí.

Už název nejnovějších zatravňovacích dlažeb BEST – AKVABELIS a BEST – AKVALINES napoví, že jde o dlažby, které se vám postarají o přebytečnou vodu na dlažbě a nezpůsobí na pozemku žádné katastrofy.

Společným prvkem pro tyto dlažby jsou také nálisky vymezující třícentimetrové spáry. Vzniklé otvory mezi dlažbami je možné zasypat drobným štěrkem nebo zeminou smíchanou s travním osivem. Pro lepší vsakovací vlastnosti se doporučuje použít drobný štěrk. Tato volba je také vhodnější do míst, kde nebude vegetaci věnována dostatečná péče. Pokud zvolíte pro zaspárování zeminu a travní osivo, musíte počítat s náročnější údržbou. Beton se v teplých dnes dokáže nahřát na teploty, které trávníku příliš nesvědčí, proto je důležité během léta trávník pravidelně zalévat. Odměnou vám pak bude pohled na překrásnou plochu dokonale ladící s přírodou.

 

Na rozdíl od tradičních průmyslových zatravňovacích dlažeb je předností těchto nových dlažeb rovný povrch a dostatečně velká plocha umožňující bezproblémovou chůzi. Jejich tvar a rozměr je navržen tak, aby byl kombinovatelný s moderní dlažbou BEST – BELEZA a BEST – BELISIMA. Na výběr je několik barev, vybírat můžete jednobarevné dlažby nebo velmi žádané colormixy. K vytvoření těchto nepravidelných odstínů dlažeb jsou použity kvalitní zahraniční barvy a jejich mícháním vznikne velmi přirozený efekt teplých i studených odstínů.

 

Ať už vás zaujala zmíněná zatravňovací dlažba nebo hledáte jiné dlažby pro vaši zahradu, doporučujeme navštívit vzorkovny a podnikové prodejny BEST. 8 míst České republiky nabízí největší venkovní i vnitřní vzorkovny. Není nic lepšího, než si dlažbu prohlédnout, osahat povrchovou úpravu nebo se po dlažbě projít. Hned budete vědět, která je pro vás tou pravou. A pokud budete potřebovat poradit s výběrem či výpočtem, ochotně se vám budou v prodejně věnovat.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.