Dveře na hliníkových základech

Domů arrow_forward Rádce stavebníka arrow_forward arrow_forward Dveře na hliníkových základech
Dveře na hliníkových základech

Nová generace dveří s vnitřní hliníkovou konstrukcí přináší dveřním křídlům vyšší pevnost, umožňuje jim vyrůst do atypických rozměrů a nabízí rozmanité varianty jejich povrchu.

Mistr dveřních možností

Moderní hliníkové konstrukce naplno využívají dveře MASTER DOOR, díky níž vynikají atypickými rozměry i netušenými možnostmi povrchových materiálů. „Dveře MASTER DOOR mohou dosahovat maximální šířky jeden a čtvrt metru a výšky v otočném provedení dokonce až 3,7 metru. Navíc je lze zabudovat i do zárubně bez nadpraží, takže mohou sahat přímo od podlahy klidně až ke stropu,“ upřesňuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, českého výrobce designových dveřních systémů.

Díky hliníkové konstrukci si mohou dveře MASTER DOOR také doslova hrát se svým povrchem. „Nejoblíbenějším materiálem je designově čisté sklo, které je možné nechat nalakovat nepřeberným množstvím barev včetně metalických odstínů. Dalšími variantami jsou třeba dřevěná dýha, nejrůznější lamináty, zrcadlo, či MDF deska připravená pro nanesení libovolné stěrky nebo tapety, jako je i na sousedící stěně. Dveře tak můžete nechat téměř splynout se zdí,“ říká Petr Paksi z JAP FUTURE. Různé povrchové materiály a jejich barevná provedení můžete navíc i kombinovat nebo volit z každé strany dveřního křídla jiné materiály.

Jeden rám, dvoje dveře

Shodného hliníkového rámu využívají i dveře STING DOOR, liší se ovšem svojí výplní, která je vložena do jeho středu. „Nejčastější volbou pro výplň dveří STING DOOR je sklo, a to nejen to čiré, ale může být i tónované, mléčné, pískované nebo Grafosklo s motivem, který lze vybírat z naší originální kolekce, z fotobanky ale i z vlastních fotek,“ vyjmenovává Petr Paksi z JAP FUTURE. Ať už ovšem zvolíte jakékoli z provedení, výsledkem budou unikátní dveře, které se stanou designovou dominantou vašeho interiéru.

Sklo, kam až oko dohlédne

Na kombinaci hliníkové konstrukce a skleněné výplně v nejrůznějších podobách vsází také dveře z řady IDEA DOOR, které se od předchozích liší hlavně odlišně pojatým rámem. „Základním typem z řady IDEA DOOR jsou dveře IDEA se skleněnou výplní taktéž v podobě čirého, pískovaného, satinovaného a tónovaného skla nebo Grafoskla,“ uvádí Petr Paksi z JAP FUTURE. Na ně designově navazují dveře IDEALINE s výplní pohledově rozčleněnou rozmanitě uspořádanými hliníkovými profily v některé ze šesti základních modelových variantách. Model IDEANET zase zaujme dekorativní kovovou síťkou ve stříbrném nebo zlatém provedení, zalaminovanou mezi dvěma skleněnými plochami, která po dopadu světla vytváří 3D holografický efekt.

Více na www.japcz.cz.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.