Myslete na zabezpečení své rodiny a majetku včas a ušetřete

Domů arrow_forward Rádce stavebníka arrow_forward arrow_forward Myslete na zabezpečení své rodiny a majetku včas a ušetřete
Myslete na zabezpečení své rodiny a majetku včas a ušetřete

Pocit naprostého bezpečí v novém domově je jistě důležitý pro každého, kdo plánuje pořízení domu. Někdo si proto pořídí hlídacího psa nebo mříže do oken, stále více lidí ale dává přednost moderním zabezpečovacím technologiím.

Důvody pro zabezpečení domácnosti mohou být různé

Ženy a osamělí lidé se mohou ve velkém domě bát zlodějů, někdo má obavy o cenný majetek, mnoho lidí děsí nebezpečí požáru, rodiny seniorů mají strach o své starší příbuzné a v neposlední řadě může být motivem výhodnější pojištění. Všechny podobné obavy můžete snadno rozptýlit pořízením kvalitního bezpečnostního systému.

Elektronické zabezpečení domu přináší mnoho výhod

Největší předností je to, že s Vámi systém komunikuje. Kvalitní alarm Vás ihned informuje pomocí SMS, že se někdo snaží vniknout do objektu nebo že vypukl požár. V případě připojení na Pult centralizované ochrany navíc dokáže přivolat pracovníky výjezdové služby, kteří objekt zkontrolují a zajistí. Klid tak budete mít i tehdy, když jste na dovolené. Moderní alarmy můžete kontrolovat na dálku pomocí mobilního telefonu a je možné s jejich pomocí ovládat domácí spotřebiče, např. si před příjezdem zapnout kotel. Pocit bezpečí alarm poskytuje i v době, kdy jste doma, a to rozdělením na jednotlivé sekce (garáž, přízemí, sklep), ovládané nezávisle na sobě.

Je vhodné plánovat zabezpečovací systém do domu v momentě instalace elektrických rozvodů. Oproti bezdrátové variantě, která bývá instalována až po dokončení stavby, ušetříte finance za nákladné výměny baterií. Snadnější je také přenos dat mezi jednotlivými prvky systému. Proto myslete na montáž zabezpečovacího systému včas! Zajímavou službou je také pronájem alarmu přímo na stavbu, který umožňuje zabezpečit před zloději materiál v rozestavěném objektu, aniž byste si v důsledku prašné stavby poškodili vlastní alarmový systém.

www.ascz.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.