S taškou Classic Protector PLUS to máte v kapse

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward S taškou Classic Protector PLUS to máte v kapse

V současnosti Bramac náleží k celosvětovému koncernu Monier, který zastřešuje renomované výrobce střešních tašek a doplňků. Příslušnost k nadnárodní společnosti přináší řadu výhod. Obrovský význam má zejména spolupráce na nejmodernějším technologickém vývoji, neustálých inovacích a testování výrobků. Skupina Monier otevírá dveře do špičkově vybavených laboratoří a je garancí prvotřídní kvality výrobků.

Jedno prvenství za druhým

Historie značky Bramac je protkána řadou úspěchů, prvenství a získaných ocenění. V roce 2003 byla na vybrané modely střešních tašek aplikována povrchová úprava Protector, zajišťující zvýšenou ochranu povrchu betonových tašek před usazováním nečistot, mechů a lišejníků. O rok později Bramac nabídl jako první na trhu svým zákazníkům záruku 15 let na funkčnost střešního systému. V roce 2008 byl uveden na trh revoluční střešní systém Bramac 7°, který umožňuje pokládku skládané krytiny na střechu již od sklonu 7°.
Důležitý mezník v historii Bramacu nastal v roce 2012, kdy se firma rozhodla do svého portfolia zařadit i keramické pálené tašky. Nabídka pro střešní tašky a příslušenství se tímto stala kompletní a od tohoto okamžiku figuruje pod názvem Inteligentní střešní systém.

Hi–tech mezi taškami

Dalšího významného pokroku dosáhla firma v následujících letech, a to v oblasti povrchové úpravy betonových tašek. Bramac nejprve zákazníkům představil technologii STAR, kterou lze bez nadsázky označit za „hi–tech“ ve výrobě střešních tašek. Na tašky je aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Technologie zvyšuje ochranou schopnost krytiny a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Speciální, do povrchu integrované pigmenty odrážejí část infračerveného záření a tím omezují přehřívání střechy
a podkroví. V letošním roce byla navíc barevná škála tašek vyráběných technologií STAR rozšířena o nové, exkluzivní barvy. Zákazník si může vybrat od přírodních tónů až po metalické odstíny.

Zlatá taška pro Bramac

Zatím poslední novinkou v sortimentu Bramac je betonová taška Classic s vyspělou povrchovou úpravou Protector PLUS. I tato taška se vyznačuje velmi hladkým a atraktivním povrchem, který zvyšuje odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zároveň je zabezpečena zvýšená ochrana před usazováním nečistot, mechů a řas. Benefity střešní tašky Classic Protector PLUS zaujaly odbornou veřejnost na veletrhu Střechy Praha 2017, kde výrobek získal prestižní ocenění Zlatá taška.Díky technologickým inovacím, sledování posledních trendů v architektuře a respektováním potřeb zákazníků se značce Bramac během pětadvacetileté historie podařilo zformovat pestrou nabídku profilů tašek, barevných variant a 4 typů povrchových úprav. Ze širokého portfolia značky Bramac si tak vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Lepší start do nového roku jsme si nemohli přát: Nejprve nám odborná porota udělila ocenění Zlatá taška 2017 za novinku Classic Protector PLUS, následně jsme si převzali cenu od časopisu Receptář. Čtenáři Receptáře nám svým hlasováním vzkázali, že důvěřují našim výrobkům, značce Bramac a v širším kontextu i tradiční skládané krytině. Bydlení pod šikmou střechou má totiž nejen své kouzlo, ale v Čechách také hluboce zakořeněnou tradici. A pro Bramac je velkou ctí, být její součástí.“ uzavírá Ing.Petra Sinkulová, vedoucí marketingu Bramac střešní systémy spol. s r.o.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.