Veletrh CESTY DŘEVA připraví atraktivní program pro firmy i řemeslníky. Prezentovat se budou také sruby, roubenky a dřevostavby.

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Veletrh CESTY DŘEVA připraví atraktivní program pro firmy i řemeslníky. Prezentovat se budou také sruby, roubenky a dřevostavby.

Veletrh nově nabídne segment sekundárního zpracování dřeva

Veletrh CESTY DŘEVA roste o další důležitou část, tou jsou technologie a produkty pro truhlářskou a nábytkářskou výrobu.  Velká pozornost bude věnována doprovodným akcím pro stolařské řemeslníky. „Přípravy na veletrh jsou v plném proudu. Startujeme projekt do budoucna, který nabídne prostor pro odborníky z praxe,“ říká manažer veletrhu David Surmaj a dodává, že se již pracuje na odborném doprovodném programu: „Připravujeme sérii  seminářů a poradenských center pro odborníky v oboru, které se budou věnovat aktuálním tématům, například elektronické evidenci tržeb, dotacím nebo bezpečnosti práce. Chybět nebude ani bezplatná právní poradna. V plánu je i hobby aréna, v rámci které se bude každý den připravovat jiný produkt pomocí nejnovějších technologií,“ uzavírá David Surmaj. Návštěvníci se mohou těšit například na projekt ROUBENKA NAŽIVO, kdy zde budou studenti Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD stavět průčelí roubenky. Firma DEKWOOD se dále představí v rámci přednášek na téma bydlení v roubence. Součástí veletrhu CESTY DŘEVA bude i první postupové kolo Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO. Generálním partnerem veletrhu je Národní dřevařský klastr.

obrázek článek

CESTY DŘEVA na moderním výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Veletrh CESTY DŘEVA se uskuteční v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Jedná se o nejmodernější a největší veletržní areál v hlavním městě České republiky. Výstaviště je ideální pro organizátory i návštěvníky. Na ploše 105 000 m2 se nachází 6 moderních ocelových výstavních hal o celkové ploše 29 000 m2 a venkovní výstavní plocha o velikosti 6000 m2. Výstavní prostor lze rozšířit o jednu montovanou halu s maximální plochou 4 600 m2. Nechybí zde ani veškeré zázemí jako Kongresový sál s kapacitou 650 míst, konferenční sály s kapacitou od 30 do 150 osob, business centrum, press centrum, restaurace, kavárny, šatny nebo odpočinkové zóny. Předností areálu je moderní vybavení, které umožňuje pořádat v areálu i technicky náročné akce z odvětví průmyslu. Velmi dobrá je dopravní dostupnost a velkokapacitní parkoviště. V areálu se ročně uskuteční na 88 akcí s účastí přes 6000 firem z více než 30 zemí světa a s návštěvností téměř 800 000 osob.

 

Podrobné informace: www.cestydreva.cz

Zlevněná vstupenka: www.cestydreva.cz/sleva

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.