Výstava pro všechny, kteří staví, rekonstruují a chtějí si své bydlení vylepšit

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Výstava pro všechny, kteří staví, rekonstruují a chtějí si své bydlení vylepšit

Diamant Expo již po 19. zahajuje veletržní sezónu

Veletrh „Dům a zahrada“ vstupuje do další sezony se vší parádou. Výstava „Dům a zahrada“ je aktuální přehlídkou novinek z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Všichni zahrádkáři, chalupáři, stavitelé, kutilové, prostě milovníci hezkého bydlení, si přijdou na své při jarní prodejní akci, kde si můžou nakoupit sadbu, osivo, okrasné i užitkové rostliny, ovocné stromky, zahradní mechanizaci, zahrádkářské potřeby, ale nejen to. Připraveno je zde vše, pro vylepšení vašeho obydlí od podlahy až po střechu.

Vystavovatelé si pro návštěvníky připravili řadu slev a výhodných výstavních nabídek. V pavilonu „A“ bude k vidění realizace okrasné zahrady z bonsají pod názvem „Křehká krása stromů“. Zároveň zde bude poradna, jak si takovou zahradu sami nebo s pomocí odborníků pořídit.

Plocha lounského výstaviště je zcela zaplněna. Ve čtyřech veletržních dnech se představí na 300 vystavovatelů. Jarní DŮM A ZAHRADA obohatí desítky nových vystavovatelů. V letošním roce jsme zaznamenali nebývalí zájem firem zabývajících se vytápěním, izolacemi a stavebními materiály.

Pavilon „A“

Hlavní expozice v pavilonu „A“ se v letošním roce ujalo zahradnictví Flora – servis, které vám poradí, jak zrealizovat vaši zahradu. Najde zde inspiraci pro realizaci vaší zahrady. Dále se v pavilonu představí se záplavou orchidejí společnost LUKSCHEITER, stavební společnosti – KS servis, Kerner, Váš nový dům,

Pavilon „B“

Společnost DDM zde po celou dobu bude mít poradnu, jak se starat o pokojové rostliny a bylinky.

Tradičně specializovaný pavilon na firmy prodávající a distribuující spotřební výrobky.

Pavilon „C“

Mysleli jsme i na vybavení vaší kuchyně a s tím vám pomůže společnost Kavalierglass a Český porcelán, které zde za neuvěřitelné ceny budou prodávat své výrobky. Ložnici vám pomůže zútulnit firma Tanatex a do obývacího pokoje si pořiďte sedací soupravu u společnosti Golasowski.

Pavilon „D“

Stejně jako u předchozích ročníků obsadí expozice nábytku, vytápění a bytových doplňků. Můžeme se těšit na nabídku nábytku vystavovatelů, jako je firma Tomeš, Truhlářství Vlasák. Vše, co souvisí s klidným spánkem najdou návštěvníci na stánku společnosti Bezva spaní, která kromě dřevěného a kovového ložnicového nábytku, lamelových roštů a matrací nabízí i vodní postele.

Tradičně se zde představí výrobky firma Eisenhammer, Krby Pelant, Kotle Sýkora prodejce kamen, krbů a krbových vložek. Tyto společnosti vám poradí s vytápěním. Ten, kdo chystá rekonstrukci koupelny, by rozhodně měl navštívit stánek firmy koupelny Riegrovi, zabývajících se prodejem koupelnového vybavení, rekonstrukcemi koupelen a bytových jader. Doplňky do vaší domácnosti pořídíte na stánku Unipro Czech. Najde zde i společnost Felux – výrobce dekorativního nábytku, umělecké kovářství, nabízí zboží pro interiéry i zahradu.

Pavilon „E“

Najdete zde širokou nabídku nábytku do kuchyní, koupelen, ložnic, obývacích pokojů, to vše zajisté uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka. Návštěvník zde nalezne např. společnosti nabízející nábytek, jako jsou No. 1 Family, Nábytek Paul, Nábytek Kopa, Boom nábytek, Jílat… Českého výrobce ložního textilu společnost Cimex.

Pavilon „F“

Pavilon „F“ uspokojí ty, co teprve staví nebo se na to chystají. Postavit dům Vám pomůže společnost Hotes, Sdružení Kočovský, D.E.E.D. Nově se zde představí Basf stavební hmoty, Blachotrapez, Dova,…. Novinky z oblasti bazénů najdeme na stánku firmy Kontis. Určitě neujdou naší pozornosti ani expozice čističek odpadních vod zastoupených například firmou Ekona. A mnoho dalšího z oblasti stavby a rekonstrukce naleznete v pavilonu „F“.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Zakoupit zde lze množství keřů, stromků, cibuloviny, sazenic, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby a bazény. Dále zde naleznete firmy zabývající se tepelnými čerpadly, fotovoltaikou, stavebními materiály, bazény a jejich zastřešením.

Poblíž vstupu, na venkovní ploše před pavilonem F nepřehlédněte krásnou expozici společnosti BEST, největšího českého výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu.
Přináší vám ukázky novinek letošního roku = vysoce elegantních dlažeb s mimořádnou estetickou hodnotou v různých tvarech a v mnoha povrchových úpravách a barevných provedení.
Navíc vám od letošního roku nabízí u vybraných dlažeb nové exkluzivní povrchové zušlechtění lakem a infračerveným nebo UV zářením, kdy jsou ošetřeny hedvábným lakem a následně vytvrzeny zářením. Takto ošetřené povrchy jsou extrémně nenáročné na údržbu, skutečně stačí pouhé setření nebo omytí vodou se saponátem. Kromě těchto novinek v expozici najdete mnoho dalších prvků BEST pro váš chodník, terasu, příjezdovou cestu nebo plot…

Bezplatně vám poradí s výběrem zboží a kompletně zajistí vyřízení vaší objednávky až po dopravu zboží k vám domů. Z obrovské nabídky si vybere určitě každý!

Na webových stránkách společnosti Diamant Expo (http://vystavy.diamantexpo.cz/kalendar/dum-a-zahrada-louny/vystavovatele-2015 )
naleznete kompletní seznam vystavovatelů.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Návštěvníci veletrhu budou moci využít veletržní slevy, které připravují jednotliví vystavovatelé. Návštěvníci naleznou pod jednou střechou a v jednom termínu vše, co je zajímá z oboru bydlení, zhlédnou novinky a mohou získat důležité rady a informace z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ.

Ve čtvrtek a v pátek mohou návštěvníci využít slevy na vstupné. Skupiny nad deset osob mají vstupné za 30,- Kč.

Po celou dobu výstavy bude probíhat soutěž o hodnotné ceny. Návštěvníci vyplní zadní stranu vstupenky, kterou vhodí do osudí u pavilonu „A“ nebo u vstupu na výstaviště. V neděli 19. 4. 2015 ve 14 hod. proběhne slosování.

Ceny do soutěže věnovali společnosti:

ELCO

A.G.Servis s.r.o.

Informační centrum města Louny

Český porcelán

Fyto Reidel

Cliksou

Prima Kuchyně

Výstava DŮM A ZAHRADA je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A ZAHRADA – výstava pro všechny, kteří bydlí!“, toto motto hovoří za vše a věříme tomu, že zde každý nalezne právě to, co ho zajímá a navíc za výhodné výstavní ceny.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.