Výstava pro všechny, kteří staví, rekonstruují a chtějí si své bydlení vylepšit

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Výstava pro všechny, kteří staví, rekonstruují a chtějí si své bydlení vylepšit

Tematické zaměření:

Návštěvníci se mohou těšit na tradičně bohatou nabídku z oblasti stavby, bydlení a zahrady:

„DŮM 2015“

21. – 23. srpna 2015 – již po dvacáté druhé uspořádáme prodejní a kontraktační výstavu „Dům“ tentokrát s přídomkem „Dům 2015“. Představí se zde na 140 vystavovatelů z celé České republiky, kteří nabídnou nepřeberné množství zajímavých výrobků a služeb z oboru stavebních materiálů, vybavení domácností a zařízení zahrady.

Veletrh je aktuální přehlídkou novinek z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Tradice, prestiž a rok od roku stoupající návštěvnost a rozloha výstavní plochy řadí veletrh k nejoblíbenějším akcím svého druhu. Vystavovatelé nachystali zajímavé slevy!

V rámci možností jsme se snažili rozdělit vystavovatele tematicky do jednotlivých pavilónů.

Chystáte se stavět, určitě navštivte expozici v pavilonech „D“ a „A“.
V pavilonu „D“, „E“ a „C“ se tradičně představí firmy se širokou škálou nábytku a doplňků. Bylo by zbytečné blíže představovat tradiční vystavovatele, kterými jsou Bezva spaní – vědí, že není spaní jako spaní a jsou připraveni, aby Váš spánek byl co nejsladší. No. 1 Family nebo firma Nábytek Paul nabídne široký sortiment nábytku. Novinky ze světa bydlení představí společnost Boom nábytek. Společnost Felux přiveze novinky v kovaném nábytku. Aby Vám bylo teplo i v zimních měsících, i když si to dnes neumíte představit, chladné dny přijdou a s tím Vám pomohou společnosti Eisenhammer Touchovice, Kotle Sýkora, Timco,…

Kdo zařizuje svůj dům nebo byt určitě si vybere z široké nabídky koupelen, kuchyní, obývacích pokojů, ložnic a sedacích souprav.

Návštěvníci na výstavišti najdou i firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, např.: vysušování a sanace vlhkého zdiva, zateplené a odvětrávací fasády, nátěrové systémy. Dále zde budou výrobci a prodejci střech, střešních krytin, komínových systémů, oken, dveří, podlah, topenářské firmy, ale i vystavovatelé nabízející pojízdné lešení a různé druhy žebříků.

Velká část výstavy je věnována zahradě a okolí obydlí. Na výstavě se budou prezentovat firmy, které nabízejí venkovní krby, altány, pergoly a velké množství zahradního nábytku. Své si na výstavě najdou i drobní kutilové a řemeslníci, kteří zde naleznou různé nářadí a nástroje, jak v provedení hobby, tak i pro náročnější v provedení profi.

Dále zde bude mnoho zahradnických firem se vším pro vegetaci vaší zahrady.
Velkou výhodou této výstavy není pouze možnost prohlédnout si širokou škálu nových výrobků a jejich porovnání, ale také přímý kontakt zákazníka s výrobcem, který mu samozřejmě podá vyčerpávající informace a je schopen zajistit velmi zajímavou slevu.

Aktuální seznam vystavovatelů naleznete na našich webových stránkách – zde.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Návštěvníci veletrhu budou moci využít veletržní slevy, které připravují jednotliví vystavovatelé. Návštěvníci naleznou pod jednou střechou a v jednom termínu vše, co je zajímá z oboru bydlení, zhlédnou novinky a mohou získat důležité rady a informace z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ.

Opět jsme pro návštěvníky připravili soutěž, do které vystavovatelé věnovali ceny. Letos se nám sešli opravdu hodnotné ceny. Každý, kdo vyplní vstupenku a vhodí ji do osudí u vstupu na výstaviště nebo před pavilonem „A“ může vyhrát.

Ceny do soutěže věnovali:

Výstava DŮM 2015 je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM 2015 – výstava pro všechny, kteří bydlí!“, toto motto hovoří za vše a věříme tomu, že zde každý nalezne právě to, co ho zajímá.

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.