Wienerberger startuje veletržní sezónu

Domů arrow_forward Novinky arrow_forward Wienerberger startuje veletržní sezónu

Expozici společnosti Wienerberger lze navštívit na:

Veletrh Infoterma Ostrava

Místo konání: Výstaviště Černá louka, Ostrava
Termín: 21. – 24. ledna 2019
hala NA1, expozice č. 047

Veletrh For Pasiv

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha
Termín: 7. – 9. února 2019
hala č. 2, stánek 2A11

Střechy Praha

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha
Termín: 7. – 9. února 2019
hala č. 3, stánek 301

Stěžejním tématem v expozicích Wienerberger na veletrzích Infoterma Ostrava a For Pasiv bude koncept keramického domu e4, který přináší ucelené řešení pro stavbu moderního rodinného domu s využitím keramických stavebních materiálů Porotherm, Tondach a Terca. Koncept e4 domu je v podstatě návodem, jak společně s námi postavit dům s téměř nulovou spotřebou energie bez zbytečných starostí. Investičně výhodný dům je z pálených materiálů, což zákazníkovi zaručí zdravý a krásný domov,” dodává Ing. Roman Busta, MBA, obchodní ředitel společnosti Wienerberger. Pod zastřešující značkou Wienerberger bude dále prezentováno produktové portfolio cihel a vodorovných konstrukčních systémů Porotherm a střešních tašek Tondach právě pro domy e4. „V naší expozici se budeme věnovat také stále významnějšímu tématu akustického komfortu u rodinných domů a seznámíme investory s kompletní řadou akustických cihel AKU Profi,” dodává Ing. Busta. Portfolio české pálené střešní krytiny Tondach se odprezentuje zejména novými povrchy střešních tašek, a to jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce.

Odborná veřejnost a investoři zaměřující se na oblast střech jsou srdečně zváni do zbrusu nové expozice značky Tondach v rámci specializovaného veletrhu Střechy Praha. Značka Tondach představí zejména produkty, služby a technologie pro realizaci moderní střechy. „Jdeme s dobou a nabízíme pálené tašky v nejnovějších „trendy” barvách. Příkladem je taška Stodo 12 V šedé engobě. Zároveň ale nezapomínáme ani na tradice a obohacujeme také klasické tašky jako Brněnka, kterou nyní nabízíme také v nových odstínech a kvalitě,” vysvětluje Ing. Hynek Stančík, PhD., produktmanažer značky Tondach. Velkou pozornost bude v rámci veletrhu Střechy Praha značka Tondach věnovat správné skladbě střechy a systémovému řešení. Kromě novinek návštěvníci expozice mohou zhlédnout vystoupení Keramorchestru. Toto uskupení hraje na hudební nástroje vytvořené z keramických stavebních materiálů značek Tondach a Porotherm, čímž se také zapsalo do České knihy rekordů.

Společnost Wienerberger s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích je největším výrobcem pálených cihel v ČR. Po převzetí společnosti Tondach se stala také největším výrobcem keramických střešních krytin u nás. Její portfolio na trhu v ČR nyní zahrnuje zdicí systém Porotherm, obkladové a lícové cihly Terca, keramickou dlažbu Penter a pálenou střešní krytinu Tondach. Wienerberger s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu Wienerberger Ziegelindustrie AG, který představuje největšího světového výrobce cihel a současně lídra v produkci pálených střešních krytin v Evropě. Více informací na www.wienerberger.cz

Jak na to?

1.
Nezávazná konzultace
Osobně, po emailu, Skypu apod. Vyjasnění požadavků klienta a všech potřebných informací. více
(Cca 1 hodina)
2.
Zpracování CN
Položková cenová nabídka na kompletní rozsah služeb, finální rozsah služeb je na volbě zákazníka. více
(Do 2 dnů od schůzky)
3.
Objednávka
Definování rozsahu díla, ceny, splátkového kalendáře, harmonogramu prací, potřebných podkladů. více
(Do 2 dnů od potvrzení CN)
4.
Zpracování projektu
Zpracování a dodání projektu rodinného domu v rozsahu dle objednávky a počtu 5 tištěných paré. více
(Cca 2 – 8 týdnů)
5.
Vyřízení povolení
Zastupování zákazníka při zajišťování potřebných stanovisek a podání žádosti o stavební povolení. více
(Cca 3 – 12 měsíců)
clear

    Nezávazná poptávka

    Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů

    Pole s označením * je nutné vyplnit.